B 860 hmv

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • astea sunt cireasa de pe tort )
    Attached Files

    Comment


    • Se pare ca toata lumea s-a ocupat astazi de asa ceva. Noroc ca am facut si eu de nu dadeam o fuga pana la tine pentru 2 mici !

      Comment


      • frumoase jante...succes in continuare
        sigpic

        Comment


        • arata bine jantele pe masina,sunt curios cum va arata la final masina.

          Comment


          • te-am vazut azi in rond la sudului hmv-ule, da bine masina cu jantele, fa ceva si apucate de finalizat !!! Ca si culoare as merge pe pozele 1 si 3 !!! ceva strident si simplu !!!!
            sigpic
            The MVP

            Comment


            • Si asa sare in evidenta prin modificarile aduse pana la acest moment.Daca schimba culoarea si mai ajunge si pe la RAR pentru identificare sau modificare culoare in talon, sigur o sa apara un Dorel care sa zica '' revin-o cu ea stok''.
              real power..... diesel power by

              Comment


              • am nevoie neaparat sa fie stretch pe spate, un 205/35 sau pe 40 cred ca ar fi suficient, deoarece ieri am avut un drum de 20 de km si aveam in masina 4 cauciucuri cu jante( cele de iarna) + o rezerva pe 17 plus + cateva bagaje in portbagaj si la unele hopuri imi atingea coltul spoilerului de pe partea stanga in cauciuc, la intoarcere am venit gol si nu am avut nici cea mai mica problema

                Comment


                • Originally posted by hmv86 View Post
                  wrong answer ) , ai uitat sa imi prelungesti barile )
                  .............cam asa?
                  Attached Files
                  sigpic
                  "BRABUS" STYLE

                  Comment


                  • Originally posted by cosmindan View Post
                    Si asa sare in evidenta prin modificarile aduse pana la acest moment.Daca schimba culoarea si mai ajunge si pe la RAR pentru identificare sau modificare culoare in talon, sigur o sa apara un Dorel care sa zica '' revin-o cu ea stok''.
                    culoarea va fi tot albastru, tin sa mentionez ca eu am in talon 2 culori , albastru si alb deci o pot vopsi 50/50 si tot nu am dupa ce sa merg la RAR

                    Comment


                    • Ai trecut pe la mine prin spatele blocului si te-am observat de pe balcon ... ma rog prima data te-am auzit si nu stiam cine "spritzuieste" acceleratia prin spatele blocului... cand colo ce sa vezi "logan cu jante"

                      Arata bine masina HMV'ule dar vezi ca ai un mare dezechilibru ... discurile de frana fata par ... mici ( nu "micii" de pe gratar) ... trebuie un upgrade de frane

                      Comment


                      • momentan nu le schimb ca mai merg multi km cu ele si ar fi un cost in plus pentru mine sa schimb tot pachetu de frane fata, cand vor da semne de "oboseala" va urma ceva pe 259 , ori de van ori brembo sau zimerman, ca pana la urma cu franele nu te joci

                        cine imi da un pont unde gasesc niste cauciucuri sh 195/40/17 si/sau 205/40/17 si pe la ce preturi
                        Last edited by hmv86; 26 March 2012, 21:55. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • am abandonat-o intr-o parcare
                          Attached Files

                          Comment


                          • Frumoase jante ... ai grija pe unde lasi masina ... sar in evidenta !
                            http://www.loganclub.ro/forum/megane...-t37497p8.html

                            Comment


                            • foarte frumos,astept finalu...
                              sigpic http://www.loganclub.ro/forum/sm_01_uli-t17461p16.html

                              Comment


                              • Nu pateste nimic masina acolo ... poti sa lasi si usile larg deschise

                                Distractie placuta in continuare HMV-ule!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google