B 860 hmv

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sunt, cauta bine pe 4 t u n i n g ;)

    Comment


    • ca si aderenta se apropie de semislickuri dar nu sunt

      Comment


      • lasa-l ma, poate asa l-a mintit ala de care le-a cumparat
        hmv: mai documenteaza-te

        Comment


        • parada spec nu sunt semislick-uri ,nici la forma, nici la compozitie ...
          Sa ai grija de jante,imi plac mult si anvelopele sa le stapanesti sanatos si sa nu le mai invarti dandu-te in spectacol ca nu are rost ... e o parere comuna

          Sent from my Optimus 2X using Forum Runner

          Comment


          • Si in plus la ce ti-ar folosi semislick-urile la un motor stok....
            http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

            Comment


            • Originally posted by geo_ultras View Post
              lasa-l ma, poate asa l-a mintit ala de care le-a cumparat
              hmv: mai documenteaza-te
              asa le-am gasit , sincer am cautat pe mai multe site-uri inclusiv 4 t.u.n.i.n.g si la vanzare scriu la toate semislicuri, nu le-am luat de la un nimeni in drum , omu de la vulcanizare ma intrebat prima oara dupa ce i-am zis ce marime caut daca ma dau sau nu cu masina, si i-am zis ca nu , si a zis ca are niste semi slik-uri pe marimea pe care o cautam eu plus inca 4 Continental, si am ales cate 2 din fiecare set sa le pastreze, o sa ma mai interesez in continuare sa vad ce si cum , oricum pentru mine nu asta e important, conteaza sa ma tina bine pe drum si sa arate bine pe masina

              Originally posted by cos_min_i View Post
              parada spec nu sunt semislick-uri ,nici la forma, nici la compozitie ...
              Sa ai grija de jante,imi plac mult si anvelopele sa le stapanesti sanatos si sa nu le mai invarti dandu-te in spectacol ca nu are rost ... e o parere comuna

              Sent from my Optimus 2X using Forum Runner
              treaba aia nu a fost pentru spectacol, in primu rand nu am nimic sub capota care sa ma ajute
              dupa ce o sa le dau un polish la buze eu zic ca o sa arate foarte bine, ma mai gandesc sa le revopsesc interiorul ca au cateva zgarierui minore care ma deranjeaza ( imi stau pe creier )

              Comment


              • Hai sa le tocesti cu placere. Au un profil frumos si din cate stiu eu sunt bune ca anvelope.

                Conteaza mai putin daca sunt sau nu semislick-uri parerea mea.
                sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                Comment


                • Sa le tocesti cu placere .... ... de bara spate cand te apuci ????
                  sigpic
                  Nu cautati niciodata sa faceti uz de autoritate cand puteti recurge la ratiune.

                  Comment


                  • dupa Paste cel mai probabil

                    Comment


                    • asteptam cu nerabdare ...
                      sigpic
                      Nu cautati niciodata sa faceti uz de autoritate cand puteti recurge la ratiune.

                      Comment


                      • ce zice-ti vi se par ok ca strech cauciucurile pe fata, mie nu mi se pare un afect vizual atat dmare de la 225 la 205

                        Comment


                        • niciodata Yokohama Parada nu va putea face strech frumos! ptr stretch adevarat se foloseste Falken ..Nankang...
                          sigpic

                          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                          Comment


                          • da dar exista o mica diferenta intre 9J si 8,5 J , la tine pe spate stau altfel , cat e diferenta in cm ca si latime intre cele 2 jante ?

                            Comment


                            • 0.5 inch ... 12.7 mm ...
                              si toyo sunt bune ... in general cauciucurile moi se intind bine ...
                              un 195/45 ar fi foarte trase

                              Sent from my Optimus 2X using Forum Runner

                              Comment


                              • si pe fatza am 195.40 pe 8 j...si ai vazut ce trase sunt ;) nu sh sa-ti zic de diferenta...
                                Attached Files
                                Last edited by Thejock3r; 11 April 2012, 22:37.
                                sigpic

                                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google