B 860 hmv

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • uite ce inseamna sa nu bagi ulei la prag, acum trebuie sa ma pun serios pe scos rugina din masina, trebuie sa o izolez si antifonez toata
    Attached Files

    Comment


    • Pf...pe unde au ajuns toora alea.Prima oara le-a cumparat un prieten de aici de la noi apoi le-a vandut prin pitesti apoi au ajuns in bucuresti.
      Ai avut pragu schimbat?
      Last edited by al!n; 14 September 2011, 23:23.
      AG 16 Y M A

      Comment


      • rugina aia e pe prag ??
        " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

        Comment


        • e exact unde se imbina pragul cu aripa spate si va trebui sa decupez partea ruginita si sa sudez o tabla buna ca sa nu mai am probleme

          Comment


          • Sfatul meu este sa gasesti un tinichigiu bun care stie sa sudeze electric in puncte si sa inlocuiasca pragul respectiv apoi sa bagi ceara in el.
            sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

            Comment


            • HMV daca vrei sa sudezi pragul iti dau eu pe cineva care reface si bine si repede. Si in plus de asta nici nu e prea departe de noi

              Cand intrii da un mesaj pe messenger!
              sigpic

              Comment


              • Cum a aparut rugina aia hmv-ule? Ai avut alte praguri peste ? Ca presupun ca nu a aparut de pe-o zi pe alta

                Comment


                • Imbinatura de la prag avea umflata vopseaua de cand am luat masina dar abia ieri am inceput sa curat puncteld de rugina de pe masina ca nu vreau sa ma prinda iarna asa ca dupaia o sa am si mai mult de lucru la ea si se agraveaza starea rugini, legat de tinichigiu am unu chiar langa mine si lucreaza destul de bine

                  Comment


                  • mama, ce urat....fa-o cit mai repede

                    Comment


                    • Urat! Fa-o cat mai repede ca e grav cu rugina...mai ales unde ai tu!
                      Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

                      Comment


                      • inca e cald ... pana la iarna le darami .
                        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                        Comment


                        • cristi are dreptate o sa le haleasca curbele si franarile chiar daca nu abuzezi de ele
                          pune suspensia ca ramai suspendat la iarna cu asta ))
                          sigpic
                          Sa nu ai incredere in femei si in franele de Dacie!
                          http://www.loganclub.ro/forum/loganu...da-t31364.html

                          Comment


                          • pai decat alea cu care a venit masina( matador si cormoran) mai bine asa , si la 40 de km cat fac zilnic eu zic ca o sa reziste, poate o las pe bara la iarna si strang bani pentru jante, am vazut acum cateva zile niste jante cromate marca League, 123 euro bucata dar cred ca erau pe 18 ca erau cam mari
                            Last edited by hmv86; 17 September 2011, 22:54.

                            Comment


                            • azi am achizitionat butoanele pentru deschiderea celorlalte usi ( multumesc design pentru pont ) astept cateva opinii legat de unde sa le plasez ca sa arate bine
                              Attached Files

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google