Loganul Meu 1.5dci PH-80-RSR

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Loganul Meu 1.5dci PH-80-RSR

    -cotiera, deflectoare de aer fata, sony explode, statie intek h520plus, detector valentine one, jante de aluminiu (cele de tabla sunt echipate cu cauciucuri de iarna), umerase, kit telefonie bluetooth care lucreaza cu sistemul audio, senzor parcare ....
    - pe viitor : puterea motorului marita (luat legatura cu Doc), lumini albastre pe bord si consola, lumini pod pedalier, plafoniere spate, schimbat faruri si stopuri (cand o sa dau cu mana in bani), tetiere cu DVD ... si ce mi-o mai veni in minte...
    Attached Files
    Last edited by valeriuciprian; 3 February 2011, 17:03.
    Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

  • #2
    Da ai avut ceva incidente cu ea...sper ca nu un om ai luat pe capota!
    Ce telecomanda ai pe volan ca nu pare a fi sony?
    Vand cotiere Speed cu intaritura metalica la super pret!

    Comment


    • #3
      nu a fost un om a fost un cal . iar al doilea accident de fapt nu a fost accident. asa am gasit-o in parcare la mare. seara am lasat-o sanatoasa iar dimineata ... autor necunoscut


      telecomanda este de la carkit.
      Last edited by valeriuciprian; 3 February 2011, 17:05. Reason: Automerged Doublepost
      Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

      Comment


      • #4
        Ti-am aranjat putin topicul sa dea bine si la ochi
        O rugaminte la tine...cand raspunzi raspunde dand clic pe butonul Post Reply ...nu quote.

        Ai intre scaune o chestie gri...la ce foloseste?
        Bafta cu masinita pe viitor...ca iti trebuie din cate vad.
        sigpic

        Comment


        • #5
          este handsfree-ul. are functie bluetooth si se conecteaza automat pe o frecventa radio prestabilita. suporta si carduri de memorie, iar telecomanda o am pusa pe volan. imi place pentru ca anuleaza radioul in cazul unui apel telefonic iar interlocutorul se aude pe sonorizarea masinii.

          iar cu masina m-am aranjat. in urma celor doua accidente i-am facut anexa casco pentru tot ce am pus eu pe ea (senzori, deflectoare, cd, detector radar, statie CB, etc...). si din acel moment nu am mai avut nicio zgarietura.
          Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

          Comment


          • #6
            frumoasa!imi plac jantele din poza cu ea lovita lateral.la interior putin prea incarcata pentru gustul meu dar presupun ca iti folosesc toate gadget urile alea si daca tie iti place e ok.ai planuri bune pentru viitor...vei asa ceva bani de bagat in ea,felicitari
            AdY_JmL_2015

            Comment


            • #7
              imi petrec foarte mult timp in masina si chiar am nevoie de ceea ce am instalat. si eu cred ca este cam "incarcata" (prea multe cabluri de alimentare) dar nu pot renunta nici la statia CB, nici la detectorul de radar nici la handsfree. iar jantele acelea le am echipate cu cauciucuri de vara... din metro au fost luate cu 240ron/buc
              Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

              Comment


              • #8
                am inceput si eu mai timid cu cate ceva mici modificari.
                putin colant carbon, marit puterea stage1 (multumesc Doc).
                urmeaza folie laterale spate si luneta, schimbat lumini bord + lumini pod pedalier, plafoniera spate, stopuri mai altfel, xenoane faruri fara a schimba totusi farurile, colantate capotele si plafonul. ceva idei ar fi binevenite. (in afara de suspensii. masina frecventeaza vara baltile. probleme cu pescuitul)
                Attached Files
                Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                Comment


                • #9
                  Masina arata bine dupa ce a trecut prin doua incercari grele.In poza 2 din setul al doilea de poze parca e vopseaua sarita pe capota sau mi se pare mie?
                  Imi place culoarea,ca de e ca a mea.Bafta!

                  Comment


                  • #10
                    da este sarita de aceea vreau sa o colantez. am mers in spatele unui camion care avea cauciucuri noi si nu avea presuri la roti. pana sa il depasesc m-a "pictat"
                    Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                    Comment


                    • #11
                      pacat de accidentele pe care le ai avut,dar nui nimik motorul sa nu fie atins,dar daca pui colant crezi ca nu se vede puctele,eu zic ca da o sa se vada putin.bafta

                      Comment


                      • #12
                        nu se vor vedea pentru ca o sa fie colant negru carbon 3D
                        la niciun accident nu a fost afectat motorul
                        Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                        Comment


                        • #13
                          spor la moficari si la mai putine accidente !!!

                          Comment


                          • #14
                            sa imi spui cat te-a costat toata operatia,si sa revi cu pozele sunt curios sa vad cum a iesit,bafta.

                            Comment


                            • #15
                              zic si eu acum sa ma aflu in treaba, daca ai statie cb, detectorul de radar de ce il mai folosesti?
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google