My ride - Logan Prestige

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hai cu pozele!
    SRF TARGOVISTE

    Comment


    • adevarul e ca cele de pe fata isi fac treaba. aveam pragul si aripa spate pe margine numai ciupituri de pietricele si mi-am pus si eu desi initial eram impotriva lor iar pe spate sa-isi puna restul conducatorilor din trafic ca am mai reparat o data parbrizul tot de la criblura pe autostrada.

      Comment


      • Asa am vrut si eu sa zic dar sau suparat colegi pe spate ar trebui introduse obligatoriu ca si anvelopele de iarna aparatorile de noroi!
        SRF TARGOVISTE

        Comment


        • cum arata aparatorile alea de noroi pe o masina clean ?! )) ... sa mai si gandim putin inainte sa vorbim si totusi nu crede-ti ca ar trebuii sa incheiem discutia de pe threadul omului ?
          Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

          Comment



          • Ar fi trebuit demult lucrul asta.


            Scarface,fa-le o oferta de nerefuzat!
            Last edited by D-FENS; 27 October 2011, 20:38.
            Forum neinteresant. Delogat definitiv.

            Comment


            • Originally posted by Dany_DNY View Post
              cum arata aparatorile alea de noroi pe o masina clean ?! )) ... sa mai si gandim putin inainte sa vorbim si totusi nu crede-ti ca ar trebuii sa incheiem discutia de pe threadul omului ?
              acum ne punem problema cum arata masina cu anvelope de iarna?! daca ai fi bagat mana-n buzunar sa dai vreo 200 lei pe reparatie parbriz, sau si mai rau, sa-l scimbi cu totul...nu cred ca te mai interesa mult aspectul ai idee cat e un parbriz de logan?! ca sa nu mai zic ce ciupituri am observat pe capota si de acolo ma astept sa inceapa rugina, ca de vopsit nu m-as inghesui acum la cat costa , pt ca mai apoi s-o iau de la capat. si ma refer la ciupituri care ajung la metal. se poate ca discutia sa fie off topic dar s-a plecat de la aparatorile lui.

              daca vreti sa arate bine va puneti butoane cu ochi de pisica pe ele, si femei goale cromate care sa fie incadrate de ochii de pisica
              Last edited by B997NDL; 28 October 2011, 16:42. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • Dfens vezi ca si tu ai aparatori de noroi la masina cand le dai jos tu le dau si eu dar b997ndlare perfecta dreptate 100 de leide vopsit manopera de element si 200 bde3 lei cutia de vopsea plus materialele ce sa mai zic!
                SRF TARGOVISTE

                Comment


                • Oameni buni, le-am dat jos, am cele normale de dinainte....priviti !
                  So cateva rectificari la parasolar, sa crapat si l-am schimbat !
                  Attached Files
                  sigpic
                  Maică, ce mafioți de treabă !!!

                  Comment


                  • asa,alta viata acum

                    Comment


                    • Arata bine masina este si plafonul colantat ca si capota? Este colant normal negru mat sau carbon 3 d?
                      SRF TARGOVISTE

                      Comment


                      • Originally posted by Mishu View Post
                        asa,alta viata acum
                        Merci, merci...asa este !

                        Originally posted by savoiu_rf 82 View Post
                        Arata bine masina este si plafonul colantat ca si capota? Este colant normal negru mat sau carbon 3 d?
                        Pe capota este 3D(texturata), iar restu e negru mat simpla !
                        Mai am sa aranjez spatele cu 3D....in rest este ok !
                        Last edited by kenjiro_sanga; 6 November 2011, 17:47. Reason: Automerged Doublepost
                        sigpic
                        Maică, ce mafioți de treabă !!!

                        Comment


                        • frumoasa masinuta s-o stapanesti sanatos...si la mai multi km

                          Comment


                          • fa interioru la faruri negru

                            Comment


                            • intreb si eu, poate a mai intrebat si altcineva, insa nu am vazut, nu ai avut probleme cu parasolarul ala? la gabori ma refer
                              sigpic

                              Comment


                              • nu a avut ca el e mic de inaltime si vede si asa

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google