B-82-mnk

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Originally posted by nikyza View Post
    Niste poze mai noi.
    Evacuare dubla functionala , faruri schimbate.
    Next , praguri false , modificarea lor si a barilor.
    Mergi mai incet pe stradute!
    9! 9! 9!
    sigpic

    Comment


    • #47
      legat de evacuarea dubla, ai modificat si traseu sau doar ai" mufat o teava " pentru cealalta toba?

      Comment


      • #48
        Am incercat si cu modificarea traseului dar aparent e foarte mult de munca si locul prea stramt + foarte costisitor. Ca idee , asa arata sub masina
        Attached Files

        Comment


        • #49
          chiar eram curios cum arata a mea fara manere bandouri si toate cele... dar ai luat-o tu inainte si asa mi-am facut si eu o idee nu arata rau...

          arata bine si tobele... desi zgomotul sunt curios cum se prezinta

          singurul lucru ce nu imi place mie personal sunt farurile... sunt mult mai ok ca si lumina alea stock... dar dupa cum am zis e parerea mea si masina ta...
          "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

          Comment


          • #50
            nici mie nu imi plac farurile ... in rest e super masina, o vopsea si cam aia e!
            Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

            Comment


            • #51
              Cum sa faca mai mult lumina farurile stock decat xenonul pe lupele astea? Lumineaza mai bine MC.

              Comment


              • #52
                si eu am xenon si am si un set de lupe ca alea doar ca nu cromate... si le tin in beci pentru ca nu luminau cum trebuie nici dupa ce le-am reglat... co tot cu xenon... dar dupa cum am spus... important e sa vezi tu cu ele nu eu ;))

                in rest nimic de obiectat :P
                "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

                Comment


                • #53
                  o sa vezi ca asa este, toti care au avut faruri MD... de ce crezi ca au renuntat la ele ?

                  cu xenon o sa se vada la fel ca stock ... fara xenon sunt mult sub cele stock !
                  Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                  Comment


                  • #54
                    Am inteles.
                    Pai si ce lupe imi recomandati sa pun atunci ? Astea au fost destul de ieftine ca pret si sincer .. le-am luat mai mult pentru pozitii

                    Comment


                    • #55
                      pune xenon in far stock daca nu pune lupe g3 sau g5... inca nu am auzit pe nimeni sa se planga de ele... si sunt multi care au... si au pozitiile mai smechere
                      "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

                      Comment


                      • #56
                        Initial voiam sa-mi cumpar farurile astea dar mi s-au parut pozitile cam cocalaresti.
                        Attached Files

                        Comment


                        • #57
                          Arata bine masina ta chiar si asa nevopsita.

                          In legatura cu esapamentul pentru a reusi sa scata egal pe ambele parti ai putea sa incerci varianta asta.
                          Attached Files
                          sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                          Comment


                          • #58
                            eu ce as pune pe masina mea ar fi lupele... pana atunci la iluminat raman la astea stock...

                            frumos traseul pus de sdp...
                            "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

                            Comment


                            • #59
                              Sincer, nu cred ca ti se pare ci chiar sunt dupa parerea mea. O copie nereusita dupa modelul Audi. Incearca sa le faci interiorul negru la farurile tale si o sa arate bine.
                              Y!M: alexut.style

                              Comment


                              • #60
                                Foarte frumos traseul asa este. Daca ma axam pe evacuare foarte mult probabil as fi investit mai multi bani si timp in traseu dar idea a fost sa fie evacuare dubla si este.
                                In legatura cu lupele, poate pe viitor le voi schimba.
                                Deocamdata ma bate gandul tare sa-mi iau asa ceva
                                http://www.***********.ro/lt/items/v...rco_Naxos.html
                                Edit : Alaturi de 'vezi poze'
                                Attached Files
                                Last edited by nikyza; 28 August 2011, 13:27.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google