B-82-mnk

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • haha mersi de poze e ok hmv-ule tu ai dat-o jos , fa-ti de cap cu ea . Abia astep s-o vad gata

    Comment


    • gata , ai si lasat-o ieri ?
      sigpic

      Comment


      • Da si am luat-o astazi. Voiam sa fac si jos plasa dar s-a dovedit a fi cam scumpa. Asa arata acum bara fata. O sa o spal zilele astea si-o sa o finisez. Mersi Hmv-ule de ajutor
        Attached Files

        Comment


        • tot hmv ti-a pus-o la loc ? )
          sigpic

          Comment


          • Si cu catalin dar mai mult el da

            Comment


            • Pai deaia sunte-m colegi pana la urma, sa ne ajutam , sper sa se mai lase linia de sus ca din cate observ eu la mijloc e putin bombata

              Comment


              • nebunule ai colantat masina? trebuiau niste poze mai profi sa vedem cum da culoarea pe ea, apropo jantele alea nu se potrivesc deloc pe ea :|

                Comment


                • Am ratat postul asta ..
                  Da am colantat-o . Jantele le voi vopsi albe.
                  O sa revin cu poze cand o sa am timp

                  Comment


                  • Pai ce faci domnu nu ne mai pui si tu poze cu noutati ? Hai ca s-a pus prafu rau pe aici.
                    sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                    Comment


                    • Si cateva poze recente.
                      Din pacate limitarea fondurilor m-a facut sa pun pe pauza modificarea masinutei.
                      Pe viitor poate-mi voi folia stopurile (albastru deschis) si-mi voi vopsi jantele albe.
                      Attached Files

                      Comment


                      • Arata bine in albastru mat! Spor la treaba
                        sigpic
                        Ca sa stii incotro te indrepti trebuie sa stii de unde ai venit. Richard Burns

                        Comment


                        • Arata foarte bine albastrul mat Singurul lucru care nu imi place, sunt farurile.
                          Bafta mai departe!
                          sigpic
                          Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

                          Comment


                          • Da , farurile s-au stricat dupa 2 sapt .. La fel , mi-as fi pus lupe dar banii deocmadata sunt o problema

                            Comment


                            • pe mine, cu filmuletul cu evacuarea, m-ai uitat...poate faci o fapta buna
                              masina arata bestial cu albastrul asta...mor cand ma uit la ea!
                              DACIA...Daca Ai Cap Iese Altfel..
                              sigpic

                              Comment


                              • Hai ca arata foarte bine masina imi place culoare iar daca vopsesti si jantele albe o sa arate excelent.

                                Felicitari pentru masina si nu iti face probleme cu banii ca toti cred ca suntem in aceeasi situatie recuperam noi pe parcurs.
                                sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google