B-55-ymu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    in afara de kit ul de bari e o masina superba
    AdY_JmL_2015

    Comment


    • #17
      priza de aer este functionala ? daca da si poti fa-mi si mie 2-3 poze la interiorul capotei ...

      -nu mai baga in seama toate comentariile negativiste ...
      -sa dai o forma masinii iti recomand jante pe 17 si apoi sa vezi cat mai cobori cu ea sa arate frumos ... jantele care le ai dau impresia ca sunt prea mici pentru cum arata masina ...

      acum conteaza ce vrei si ce iti place si tie ... si pe ce stil te-ai axat ... sunt convins ca pana acum ai tot stat pe forum si inainte sa-ti termini masina

      in rest ai grija de ea ...
      Last edited by cos_min_i; 5 June 2012, 15:37.

      Comment


      • #18
        Priza de aer momentan este de forma. Saptamana viitoare vreau sa ma apuc sa o decupez, dar pana atunci trebuie sa ma decid ce filtru de aer sa ii pun!
        La partea cu tobele trebuie sa imi fac niste inaltatoare la pragurile din tabla ale masinii ca nu pot sa o urc pe elevator sa imi pun tobele ca sparg pragurile de fibra.
        Si la kitul de bari, cea de fata imi place foarte mult asa cum e ea...aia de spate cine stie barile de la pilot o sa vada ca e un pic modificata. Deja am facut o ciobitura la ea si daca se mai sparge cred ca o sa o schimb ca nu prea arata cum trebuie.

        @Prestige: Priza de aer este integrata in capota, am spus mai sus ca momentan este doar de forma dar o sa fie functionala! Stickerul este un pic stramb, dar este pus cu un scop nobil! La toamna daca reusesc sa fac ce am eu in cap, priza de aer o sa fie portocalie si la fel masina pe unde este acum argintie!
        Last edited by LarryG; 5 June 2012, 16:56. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • #19
          Mie imi place cum a iesi, mai ai de facut cateva retusuri
          O intrebare... pe oglinda ai leduri ?
          Megane II faza II 1.5dcI K9K

          http://www.loganclub.ro/forum/b_189_ygn_2-t41493.html

          Comment


          • #20
            Da. Recunosc ca l-am copiat pe joker la chestia asta,dar eu le am portocalii!

            Comment


            • #21
              in fata zici ca e Cielo!pe bune!
              daca esti puternic si ai vointa le rezovi pe toate

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google