- = M V P = - (Castigator Campionat Cel Mai Tare Exterior Level 1 Editia 2011 )

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Esti multumit de Kitul de la mtx...Subwoofer amplificator???Adica e suficient de puternic...Vreau sa imi pun si eu si inca nu m-am hotarat ce sa iau
    In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
    sigpic

    Comment


    • Bv man Poate se va intampla ca in weekend sa nu ne arati pe viu ce si cum ca nu sh ce-ti fac
      sigpic

      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

      Comment


      • Originally posted by sorin_pss View Post
        Arata oamenilor ca locul din spate pentru scrumiera a fost desfiintat si are acum alta utilitate
        Poti pune o poza?Multumesc.
        sigpic

        Comment


        • Aaaaaaa da scuzele mele, promit ca azi o sa urc o poza cu zona din spate a consolei centrale.
          sigpic
          The MVP

          Comment


          • Gmv-ule kitul e super reusit, dar parca ar merge mai bine cu statia de 210 W (x702 parca), poti sa vii sambata la intalniri sa-l auzi live, si poate iti faci o parere, noi te asteptam cu placere.
            sigpic
            The MVP

            Comment


            • Sambata asta te duci la intalnire??? Sper sa pot ajunge si eu ...
              In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
              sigpic

              Comment


              • Da GMV-ula sper sa ajung, daca e vreme frumoasa si se strange lume. O sa scriu pe thread-ul special pentru intalnirea loganistilor din bucuresti daca vin.
                sigpic
                The MVP

                Comment


                • Butoane geamuri eletrice ! ! !

                  Si pozele promise, potin cam neclare, imi cer scuze pentru asta.
                  Attached Files
                  sigpic
                  The MVP

                  Comment


                  • Mi-am schimbat si eu filtrul de praf si polen zilele astea, pentru o mai buna circulatie a aerului, ca tot vine sezonul aburirilor :P.
                    sigpic
                    The MVP

                    Comment


                    • Mvp-ule...Am gasit niste cauciuc prin polivalenta cred ca era al tau

                      Comment


                      • Da Laur imi apartine, eu l-am lasat pe jos pe la intalnire, nu-mi mai trebuia. Dupa 55 de minute de stat in aglomeratie,ambreiaj incins si vro 3 lovituri la oglinda din dreapta, ca sa urc 300m, m-am relaxat si eu putin prin parcarea de la polivalenta ! ! !
                        sigpic
                        The MVP

                        Comment


                        • S-a cam pus praful pe threadul meu ). Nu prea am mai postat pe aici de mult. Cateva noutati la masina :
                          1)mocheta de la silviu pentru acoperirea tablei din portbagaj(zona unde este carligul)
                          2)bubuit bec halogen in proiector si spart proiectorul . Asa ca o sa iau altul.
                          3)garnituri la balamalele usilor
                          Cam atat imi vine acum in minte.
                          sigpic
                          The MVP

                          Comment


                          • Ar merge niste poze cu noutatile?

                            Comment


                            • O sa atasez si poze, stiti bine ca nu va las fara dovezii !!!
                              sigpic
                              The MVP

                              Comment


                              • Inca o noutate la M V P - ul meu, in sfarsit i-am pus alarma + deschidere portbagaj + buton deschidere portbagaj interior . Una ieftina Maat 675 extreme 2 !!!
                                sigpic
                                The MVP

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google