- = M V P = - (Castigator Campionat Cel Mai Tare Exterior Level 1 Editia 2011 )

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • jantele alea arata mult mai bine in realitate... ca toata masina de altfel...
    "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

    Comment


    • deci arata suuper tare masina ... felicitari !

      Bad boy-ul ii mai lipseste
      Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

      Comment


      • este una dintre masinile de pe forum pe care la nu ar merge badboy. simplitate si ingrijirea Mvp-ului ii da un aspect 10+
        Prostii par conceputi pe cale artificiala, ca sunt multi ai-dracu si n-au nici o boala...

        Comment


        • Multumesc pentru toate cuvintele bune ! ! ! Sa stii pnf-ule ca eram foarte hotarat sa-i fac bad boy, la ghetto nu prea este loc, si in alta parte nu-l fac, dar zic eu ca si asa fara arata bine si e simpla, o sa ii vopsesc toate plasticele la culoare si vedem cum arata asa!!!!
          sigpic
          The MVP

          Comment


          • va arata ca un ph2 ordinar. mai bine o lasi asa. spatele imi place la nebunie, este exact cum vreau s-o fac si eu!!!

            Comment


            • da frate astea da jante e misto rau sa te plimi mult timp fara evenimante

              Comment


              • Merci Don ! ! ! Am nevoie si eu de un vopsitor bun prin zona mea, berceni de preferat, pentru ca am constatat ca au inceput bandourile sa se exfolieze, si am de gand sa vopsesc toate lelementele la culoare : bandourii, oglinzile, aparatorile pentru marginea aripilor, manerele, si plasticele de la parbriz. Cine site un vopsitor de incredere sa imi spuna si mie. In rest masina e pe summer mode, curata, cu tapiteria scaunelor fata facuta ca era dezastru de murdara si cam atat ! ! !
                sigpic
                The MVP

                Comment


                • Stiu eu un vopsitor "an'taia" pe ce pune mana boboc iese.....Dar este prin voluntari..
                  My turbo lag, give your MPI, a chance

                  Comment


                  • merci dar e cam departe, mai cautam, astept sugestii ! ! !
                    sigpic
                    The MVP

                    Comment


                    • Foarte frumoasajanteleeee sunt chiar bestialesunt pe 17"?
                      BMX DIN SATU MARE
                      SM 96 ADY

                      Comment


                      • Merci adrian, da sunt jante pe 17", 7j si et 38!!!
                        sigpic
                        The MVP

                        Comment


                        • Volan???

                          ma bate gandul sa schimb volanul, ca s-a cam tocit si deteriorat, am gasit un megane hatchback 2003 la dezmembrat cu volanul pe dreapta, are cineva idee daca merge montat la noi la logan fara adaptari? multumesc anticipat ! ! !
                          Attached Files
                          sigpic
                          The MVP

                          Comment


                          • eu am incercat cu volan de laguna 3 si nu s-a potrivit...s-ar putea asta de megane sa intre
                            da de ce nu il imbraci pe asta actual in piele
                            low....&.....slow

                            Comment


                            • merge fara adaptari, dar sa-l pui tot pe dreapta ) )

                              Comment


                              • Originally posted by B-64-MVP View Post
                                ma bate gandul sa schimb volanul, ca s-a cam tocit si deteriorat, am gasit un megane hatchback 2003 la dezmembrat cu volanul pe dreapta, are cineva idee daca merge montat la noi la logan fara adaptari? multumesc anticipat ! ! !
                                +1 Alexutzu Ce ti se pare asa de special la volanul ala e ca oricare din miile,sutele de mii de volane de megane mai bine il imbraci in piele pe asta al masinii.Piele neagra cu o cusatura a carei culoare sa iasa putin in evidenta sau o combinatie cu piele in 2 culori.Bafta!!
                                sigpic

                                IL 1 3 MIU

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google