- = M V P = - (Castigator Campionat Cel Mai Tare Exterior Level 1 Editia 2011 )

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • mama in ce hal arat in poza aia ... Bravo Pipane )

    Comment


    • si de la mine cateva. stima !
      Attached Files
      Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

      Comment


      • o daaa, merci mult domnu' Razvan, ma bucur ca am avut onoarea sa te cunosc si sper sa mai avem aceasta ocazie si la alte intalnirii !!! Respect si restul e logan club !!!!!
        sigpic
        The MVP

        Comment


        • New stuff !!!

          Piese noi pentru masina ! ! ! Amortizoare gaz Monroe, placute frana van TRW, bucsile de la amortizoare de origine si cam atat !!! Saptamana asta daca tine timpul cu mine le urc pe masina !!!!!!!!
          Attached Files
          sigpic
          The MVP

          Comment


          • Placutele de frana cat te-au costat?
            sigpic

            Comment


            • masina trage bine da are animalu ala in portbagaj trebuia sa-l dai jos )

              Comment


              • merci Mishu, tu bine zici, oricum eu nu am vrut niciodata sa o fac de alergat, e pentru exterior facuta, si pentru plimbareala si show, cei de la mioveni de la liniute pot sa comfirme cum danseaza pe basul din portbagaj !!!!
                sigpic
                The MVP

                Comment


                • Asa Manule!sa imi zici impresii cu noile amortizoare...vor urma si la mine.Sunt curios placutele cum se vor comporta fata de ferodo premier...Spor la treaba!
                  sigpic

                  Comment


                  • masina a fost chelita de tot ce era in plus... canapele, sonorizare, lichide ... etc
                    Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                    Comment


                    • asa razvane ma tradezi, mai erai si de fata, nici filtru de aer nu mai aveam !!!!
                      sigpic
                      The MVP

                      Comment


                      • nu am spus nimic de cele 80 kg mercur din portbagaj )
                        Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                        Comment


                        • Originally posted by B-64-MVP View Post
                          merci Mishu, tu bine zici, oricum eu nu am vrut niciodata sa o fac de alergat, e pentru exterior facuta, si pentru plimbareala si show, cei de la mioveni de la liniute pot sa comfirme cum danseaza pe basul din portbagaj !!!!
                          se aud bine manelele cu tub de bass ?

                          PS : ai o masina faina rau ... cand ii facem niste poze pe malu marii ?

                          Comment


                          • sa o vedeti in realitate.pretty car.superrrrrrrr.
                            sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                            Comment


                            • hai ca tot m-am luat de tine, ti-am mai admirat inca o data masina live.

                              BUSTED!
                              Attached Files
                              Prostii par conceputi pe cale artificiala, ca sunt multi ai-dracu si n-au nici o boala...

                              Comment


                              • asta e facuta in seara asta la km 0, la unirii, eram la servici , merci pnf-ule de poza !!!
                                sigpic
                                The MVP

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google