- = M V P = - (Castigator Campionat Cel Mai Tare Exterior Level 1 Editia 2011 )

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stiu ca Pipan are ph2 pe spate, dar nu am vazut cum a rezolvat-o, o sa arunc o privire pe thread la el !!! Respect !!!

    STR8 =»»HTC =»» Forum Runner
    sigpic
    The MVP

    Comment


    • So fresh, so clean !!! A iesit la plimbare !!!

      STR8 =»»HTC =»» Forum Runner
      Attached Files
      sigpic
      The MVP

      Comment


      • foarte frumoasa vecine....

        Comment


        • SUPERBA ! Sa o stapanesti sanatos ! Imi poti spune codul vopselei , nu cred ca e vopseaua originala ....Multumesc !

          Comment


          • Merci, merci !!! Da cam asa se pare e putin modificata culoarea, tot un verde cameleon este, sigur pot sa iti spun ca este de la Policolor cu lac de la Standox. O sa iau cutia de la service ca sa am si eu codul pentru orice eventualitate.

            STR8 =»»HTC =»» Forum Runner
            sigpic
            The MVP

            Comment


            • sper ca nu te-ai suparat pentru observatii,dar stiu ca Alex a avut probleme si am fost nevoiti sa rezolvam problema.in rest ce sa zic formoasa neneeeeeeeeee.
              sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

              Comment


              • Un tips iti mai trebuie si e complet, spatele!
                My turbo lag, give your MPI, a chance

                Comment


                • Da andrei stiu, dar vreau ceva de calitate, la stelco nu au, asa ca trebuie sa ajung la Pilot undeva pe centura sa probez mai multe modele de tips-uri de la Borla. Sper sa tina vremea cu mine si sa ajung saptamana viitoare!!!

                  STR8 =»»HTC =»» Forum Runner
                  sigpic
                  The MVP

                  Comment


                  • M-am tinut de cuvant, cum si vremea mi-a permis si am plecat la vanatoare de tips-uri pentru evacuare, ca sa termin puzzelul din zona de "back" a MVP-ului !!! Dupa 2 ore de telefoane, intr-un final ma suna cineva de la Pilot Power draci bla bla..... Am vazut ce modele au pe site, m-am hotarat la cateva si am plecat spre sediul lor. Dupa ce am taiat tot Bucurestiul in doua, am ajuns la ei, am pus masina pe rampa, am probat tipsurile si m-am hotarat la acesta din fotografii. Cand ma duc sa-l platesc si sa vorbim si de montaj, raman socat !!! Pretul la tips total diferit de cel de pe site, a dat-o in balbaiala, ca una ca alta. Pana la urma am cazut la un pret de mijloc si am hotarat sa iau tips-ul (de calitate intradevar), iar cu montajul m-a lovit grav....120 ron. Deci asta e chiar tare Tips 100 ron, iar montajul, pardon lucrarea de arta 120 ron !!! Super tare !!! NU recomand nimanui serviciile Pilot Power Tuning BUCURESTI (de fapt Voluntari) !!! RUSINE nu respect !!!!

                    STR8 =»»HTC =»» Forum Runner
                    Attached Files
                    sigpic
                    The MVP

                    Comment


                    • frumos arata
                      sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

                      Comment


                      • De cati mm este? Arata mult mai bine spatele acum!
                        MY CLA

                        Comment


                        • Parca e cel de 102 mm, o sa-l masor sa fiu sigur... Merci !!

                          STR8 =»»HTC =»» Forum Runner
                          sigpic
                          The MVP

                          Comment


                          • de aceeeasi parere cu tine in legatura cu pilotul .... e de tot rahatul. ....!!!!!!!!!!!

                            Comment


                            • In ce consta montajul Cum este prins acel tips ?

                              Comment


                              • prin sudura de toba
                                sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google