- = M V P = - (Castigator Campionat Cel Mai Tare Exterior Level 1 Editia 2011 )

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu te mai mira nimic in tara asta.
    Bine ca a fost din cauza uleiului.
    Sa schimbi vitezele cu placere!

    Comment


    • Merge extraordinar de bine masina , te mai astept pe la garaj dar fara probleme doar sa mai schimbam o vorba !
      sigpic
      Sa nu ai incredere in femei si in franele de Dacie!
      http://www.loganclub.ro/forum/loganu...da-t31364.html

      Comment


      • multumesc si eu pt opritorul ala ) sa ai grija de ea si drumuri bune
        Can't touch this !

        Comment


        • In ce fel arata uleiul ala :|

          Sent from my GT-I9105P using Forum Runner

          Comment


          • Marmelada
            In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
            sigpic

            Comment


            • Cu siguranta mai vin, sa am timp si poate ne apucam si de franele alea fierte pe TransBucegi !!!

              STR8 =»»HTC =»» Forum Runner
              sigpic
              The MVP

              Comment


              • pfff dar ce naiba au completat acolo:|

                bine ca ai rezolvat ai nu e altceva
                sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

                Comment


                • Ce sa faci Vyalli, meseriasi de mecanicii!!! Bine ca am rezolvat-o si merge ca unsa cutia!!! Voi lasa uleiul 2-3 luni sa unga si sa curete acolo dupa care il voi schimba exact cum a spus Alessandro, ca sa fiu impacat ca a spalat toata marmelada ( cum bine zice GMV-ul) !!! Apropo de uns iata cum arata un motor de logan venit la reglat tachetii, era un 1.4 mpi, taxi, vreo 200k..... criminal de motoare proprietarul :-! .

                  STR8 =»»HTC =»» Forum Runner
                  Attached Files
                  sigpic
                  The MVP

                  Comment


                  • wtf!!!!!! cred ca nu a schimbat niciodata uleiul in masina aia

                    ce a recomandat alessandro pt cutie?
                    sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

                    Comment


                    • Nenea MVP..bine ca ai rezolvat-o. Data viitoare ai si tu grija pe unde si mai ales pe la cine iti faci reviziile. Apeleaza la baietii de pe forum. Pt o suma de nimic...patesti surprize dastea. Welcome..pe strazi)Cand vii pe la intalniri?? Am fost si eu saptamana trecuta pentru prima
                      oara.
                      Mamaaa...ce e pe tachetii aia. Cred ca masina aia n-a vazut o iesire din bucuresti.
                      My turbo lag, give your MPI, a chance

                      Comment


                      • Vyalli pentru cutie am postat eu poze ELF 75w80 gl4 !!! E super la pret 25 lei litrul si intra 3 litri.
                        Andrei sambata daca e vremea buna sigur ajung, probabil si vineri putin la fulger!!! Ne auzim. Respect !!!

                        STR8 =»»HTC =»» Forum Runner
                        sigpic
                        The MVP

                        Comment


                        • Cat poate influenta uleiul o cutie de viteze .... iti faceai fel si fel de ganduri . Bine ca ai scapat doar cu atat ... Cat despre motorul ala , e JALEEEE

                          Comment


                          • Daca am rezolvat cutia, am zis sa nu stau degeaba!!! Am achizitionat, dupa ceva cautari 1 mp de burete maleabil antifonic, ignifug si autoadeziv cu care as vrea sa termin de antifonat zonele mai greu accesibile de la interuor ca stalpii fata, spate si cei de la centurile de siguranta, ma refer la toata plasticaraia de la interior.

                            STR8 =»»HTC =»» Forum Runner
                            Attached Files
                            sigpic
                            The MVP

                            Comment


                            • Ai mai cumparat asa ceva? Daca da, ai fost multumit de acest material?
                              Cat a costat acel sul?

                              Comment


                              • Sincer nu am mai cumparat, este prima experienta cu acest material, are 0.8 cm, se lipeste foarte bine, se muleaza la fel de bine si pentru plastice este ideal. Streulea parca a probat si folosit acest material spongios. Toata afacerea a fost 35 ron/mp, acceptabil zic eu.

                                STR8 =»»HTC =»» Forum Runner
                                sigpic
                                The MVP

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google