- = M V P = - (Castigator Campionat Cel Mai Tare Exterior Level 1 Editia 2011 )

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ok am inteles, o sa iau silicon negru rezistent la umiditate, poate imi dati si un nume mai exact, o firma. Verziturile o sa faca cat mai curand poze, da sa fie finalizate , si stai linistit, ca daca am renuntat la cromul de la faruri renunt la tot, si la bara si la geamuri ! ! !
    sigpic
    The MVP

    Comment


    • Atunci e cam nasol, cum le mai deosebim daca n-avem numere pe fata ? .

      Glumesc Victore, stii ce-ti mai zic, spor, mult spor la lucru!
      9! 9! 9!
      sigpic

      Comment


      • foarte frumos.abia astept sa vad poze cu farurile , sa le porti sanatos muuulti multi km.

        Comment


        • merci MirCip pentru apreciere ! ! ! Sper sa am grija de ele cum ai avut si tu ! ! !
          sigpic
          The MVP

          Comment


          • daca nu ai xenon iti recomand cu caldura sa iti pui pe scurta....asa daca mergi cu ele esti cam orbete
            low....&.....slow

            Comment


            • eu sper sa le termin si sa reusesc sa le pun pe masina, xenon as vrea de 6000k si 55w.
              sigpic
              The MVP

              Comment


              • sal cati km are masina...!?cum merge..ca din cate vad te cam dai la ea....!multi km fara probleme !

                Comment


                • multumesc, masina are 43000 km, merge ca noua, chiar mai bine, ca acum are si arcuri H&R ! ! ! Multumita lui Cosmin ! ! !
                  sigpic
                  The MVP

                  Comment


                  • Pai si? Pune pozele mai repede)....
                    4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                    Comment


                    • Felicitari.Sa iei curbele la viteze mai mari fara probleme
                      sigpic
                      Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                      Comment


                      • OOO!Super tare,bravos!parca arata altfel masinuta,nu?

                        P.S.-si la mine a plouat cand le-am pus...parca e regula,cand pui arcuri,ploua!
                        sigpic

                        Comment


                        • in locul ledurilor nu pui mai bine CFL la faruri si efectul este mult mai frumos

                          Comment


                          • incepe sa se intrevada la orizont putin "ciuning" ? Ca pana acum a fost frectie la bucata de tambur Bravo bre... sa mai scapi si de croame...alte jante si esti REZOLVAT!

                            Arata marfa rau...
                            sigpic

                            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                            Comment


                            • Sa le stapanesti sanatos ... urata masina cea din stanga , nespalata si neingrijita ..a cui o fi ? noroc cu cea din dreapta , amai dat un pic de culoare pozei... a iesit bine ..vezi ce faci cu jentile .

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google