- = M V P = - (Castigator Campionat Cel Mai Tare Exterior Level 1 Editia 2011 )

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • lui chiar ii trebuie la ce are in portbagaj )) mai ales cand are motorul oprit sa nu asculte muzca pana nu i se mai aprinde nici plafoniera )
    Interactive Design Lights & Sound <- click

    Comment


    • merci Alex, baieti din LCB stiu ce am in portbagaj si chiar este necesar ! !
      sigpic
      The MVP

      Comment


      • TypeR...

        O poza de aproape. Incarca bine alternatorul la 14.3 volti ?
        Attached Files
        sigpic
        The MVP

        Comment


        • m=ai desteptat! e ok atunci..
          sigpic

          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

          Comment


          • Bravo MVP-ule...intr-adevar un ceas util si de efect!urmeaza si la mine...
            sigpic

            Comment


            • Intradevar e un ceas util dar parerea mea si sper sa nu te superi pe mine este ca mai bine il pune-ai pe stalp.

              Sunt adaptoare universale pentru un singur ceas.

              Dar acum mai cere unu si in aeratorul celalalt eventual o presiune a uleiului.
              sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

              Comment


              • Deci e un fel de AFR al electronicii, este foarte interesant si util pentru tine. Te-am vazut ieri in 20 MVP, patruj' la ora. Hai sa te vedem si cu jantele puse!!
                4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                Comment


                • Multumesc baieti, se pare ca o sa imi iau si un ceas pentru ulei, acum sa vedem ori la presiune ori la temperatura. Da Alex eu eram cu MVP-ul mai mic il duceam la freon ca a ramas fara si vin vremuri calde ! ! !
                  sigpic
                  The MVP

                  Comment


                  • p55bt

                    Poze cu playerul Pioneer 55bt si marele consumator de curent pentru care am montat voltmetrul ! ! !
                    Attached Files
                    sigpic
                    The MVP

                    Comment


                    • Te-am vazut azi intre centura si Popesti - Leordeni, ne-am intersectat pe la 15:30. Cum ma uitam eu asa dupa gropi, te-am vazut prea tarziu ca sa-ti mai dau flash-uri.
                      Buna treaba ceasul ala cu voltmetrul. Cat costa o jucarie din asta?
                      sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                      Comment


                      • da mister vitriol eu eram, ma intorceam la Oltenita, am rupt masina pe drumul acela, mare atentie celor care vor sa ajunga acolo, sunt multe cratere, m-au terminat "psihologic" . Toata treaba cu ceasul m-a costat in jur de 100 de ron.
                        sigpic
                        The MVP

                        Comment


                        • dupa o pauza de paste am revenit in bucuresti, am montat si jantele, se vad super dar momentan masina este murdara, o sa pun maine cateva poze informative.
                          sigpic
                          The MVP

                          Comment


                          • dau bine sant convins... hai cu pozele
                            stii tu... HZP ;)

                            sigpic

                            Comment


                            • MUrdara nemurdara hai cu poze sa vada si ochiu nostru cum arata.
                              sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                              Comment


                              • gata acum cobor sa-i fac 2-3 poze ! ! !
                                sigpic
                                The MVP

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google