- = M V P = - (Castigator Campionat Cel Mai Tare Exterior Level 1 Editia 2011 )

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Oke,multumesc de raspuns .

    Comment


    • Frumoase jantele,acum mare atentie la gropi si la borduri...

      Comment


      • super

        Comment


        • superba masina si jantele,aveti grija unu de altu
          AdY_JmL_2015

          Comment


          • Bravo Manule..... arata foarte bine pe masina...felicitari..ce gume ai?

            Comment


            • Bravo arata foarte bine desi daca ma intrebai pe mine nu iti recomandam modelul asta de jante.

              Le-am vazut pe un Renault si nu mi-au placut deloc cum aratau pe masina aia.

              Dar se pare ca pe Logan arata foarte bine.

              Felicitari sa le stapanesti sanatos si sa ai grija cu ele.
              sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

              Comment


              • Laure am luat anvelope sh de unde a luat si Jokeru', am pe fata 205/45/17 Bridgestone Potentza de vara si pe spate 215/45/17 GoodYear Eagle F1 V-uri. Merci de apreciere ! ! !
                sigpic
                The MVP

                Comment


                • Rullllzzz, foarte foarte tare .... Bravos Manuuuuu !!!

                  Super super misto arata!
                  9! 9! 9!
                  sigpic

                  Comment


                  • uau uau uau........sunt super marfa si dau bestial pe loganul tau. imi plac tare mult, felicitari, sa le stapanesti sanatos si sa ai grija de ele.
                    sigpic

                    Comment


                    • frumoase jantele, n-am ce sa obiectez. dar mi se pare ca rotile sunt prea mari fata de stock. sa nu mi-o iei in nume de rau totusi

                      Comment


                      • Razvan, ca si diametru, la ce dimensiuni are acum pe ea rotile de pe fata sunt mai mici cu 5 mm fata de stock si pe spate mai mari cu 4 mm, la fel fata de stock. Deci undeva tot pe-acolo suntem.
                        Apoi, parerea mea la o masina e foarte fain sa scoti in evidenta o janta mai mare si-un cauciuc mai micut.
                        9! 9! 9!
                        sigpic

                        Comment


                        • frumoase foc jantele sa le stapanesti sanatos si mare grija la gropite
                          arata bine pe masina

                          Comment


                          • super tare jantele ...sa ai grija de ele ! dau super bine pe masina ta jantele ! ...spor la tunarit !
                            Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                            Comment


                            • Arata bestial Victore!! Spor in continuare, hai cu bara aia mai repede:P.
                              4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                              Comment


                              • MVP esti tare omule sunt superbe,sincer,imi pare rau ca am trecut la 15,da app cum trage masina?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google