- = M V P = - (Castigator Campionat Cel Mai Tare Exterior Level 1 Editia 2011 )

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vezi ca.pivotul la bascula e prins de fuzeta. Cat de.greu se da jos nu potsa.iti zic. Cel mai bine schimbi basxula cu totul. E mai simplu

    Comment


    • o sa pun o poza cu bascula in cauza, o am in portbagaj.
      sigpic
      The MVP

      Comment


      • salut as vrea sa stiu si eu de unde ai luat jantele as vrea si eu sa imi cumpar ...dak poti sa imi spui ..merci mult...

        salut as vrea sa stiu de unde ai luat jantele sunt misto rau vreau si eu sa imi cumpar de unde si cat ..??
        Last edited by PETRE CATALIN; 30 October 2011, 15:52. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • Cata jantele le-am cumparat acum 1 an jumatate, sunt TSW Freeze 17", sunt aduse din Anglia si au costat 2400 ron, acum nu stiu cat mai sunt, dar daca te intereseaza asa mult poate ne intelegm si ti le dau tie cand pun rotile de iarna, ca se pare ca din luna aprilie-mai masina nu va mai sta la mine, va ramane totusi in familie !!!
          sigpic
          The MVP

          Comment


          • jante

            salut de unde ai luat jantele si cum se numesc as vrea si eu ...mersi

            Comment


            • Iti iei altceva??
              http://www.loganclub.ro/forum/focusul_meu-t39113.html

              Comment


              • pai pentru moment raman cu peugeot-ul 207 1.4 hdi, si eu as vrea sa comand un duster prin vara anului viitor, deoarece am fost foarte multumit de fiabilitatea si intretinerea rezonabila a marcii autohtone, da oricum nu scapatii de mine, ca tot logan club e baza !!!
                sigpic
                The MVP

                Comment


                • ba pardon, ClubDuster

                  Comment


                  • acel MVP ce incanta privirea .... o masina reusita care merita pe deplin titlul de cel mai bun level 1
                    Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                    Comment


                    • ah ce-ar merge mai jos

                      Comment


                      • este vizibil ca tot la Dacia te gandesti.te sustin.
                        sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                        Comment


                        • merci razvane !!! da mister mishu parca ar merge putin mai jos, dar trebuie sa mai si merg prin orasul asta plin de capcane !!! Leo merci de sustinere, Dacia rulezzzzz !!!!!
                          sigpic
                          The MVP

                          Comment


                          • Stii ce ar merge bine in pozele astea ? Un MCV rosu langa

                            Comment


                            • Ce bine zici mihaitza, ce sedinta foto ar iesi, asa contraste, da vreau unul cu jante pe 18" !!! Respect si poate la primavara facem ceva frumos ;) !!!
                              sigpic
                              The MVP

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google