- = M V P = - (Castigator Campionat Cel Mai Tare Exterior Level 1 Editia 2011 )

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @chiciu - Sigla fata nu a disparut din cauza "rusinii" de a avea o masina autohtona monotona si ieftina, ci din dorinta de fluiditate, continuitate si o linie mult mai finutza. Daca ai stii cat de mult ne mandrim noi ca avem LOGAN, nu ai mai zice asa ceva, sunt multi care au investit bani de inca o masina "straina" si nu le-a fost rusine. Asta este o pasinue, pe care o faci din placere, iti faci prieteni si cunostinte. Respect si daca esti din bucuresti te asteptam la intalnirile noastre saptamanale la Polivalenta in fiecare sambata de la ora 15:00 !!!
    sigpic
    The MVP

    Comment


    • Au mai venit ceva piese pentru masina, le montez cand imi va permite timpul asta care nu vrea sa stea deloc. Oglinzi duster electrice si cu incalzire (merci Axxscu), cablu de acceleratie de origine(merci GMV), niste cadrane de bord(merci Cata FOF), pe care vreau sa fac teste pentru montarea termometrului. Mai as vrea un set de praguri de origine, acum sa vedem cum stau cu finantele !!!
      sigpic
      The MVP

      Comment


      • poate castig eu la joc
        sa`ti fie utile !

        Comment


        • prin cadrane intelegi doar partea de plastic negru sau foliile?

          Comment


          • Lasa fofonea, cu cat mai tarziu cu atat mai cald !!! Da cristi, ma refer la partea neagra de plastic, nu la serigrafie !!!!
            sigpic
            The MVP

            Comment


            • corect, pe vremea asta nu-ti vine nici sa ....
              La primavara Manule cand e cald si frumos

              Comment


              • Oglinzii Duster !!!

                Cateva poza cu oglinzile de Duster, smirgheluite bine si pregatite pentru vopsit. Ramane sa cumpar doar sticlele (oglinzile) !!!! De montat le montez cand va fii vreme mai buna !!!
                Attached Files
                sigpic
                The MVP

                Comment


                • Eu as scoate capacele si le-as vopsi separat. Altfel sare vopseaua de pe muchii.
                  _
                  B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                  sigpic

                  Comment


                  • Cu lupele cand?

                    Comment


                    • Abia astept sa vad cum vin oglinzile astea pe logan!

                      Comment


                      • @dsign - cu siguranta asa voi face, oricum eu doar le pregatesc, le duc la cineva specializat ca sunt mai multe de vopsit (oglinzile, bandourile, eleronul de luneta, manerele de la usi, protectiile aripilor si probabil si pragurile care sper sa le iau curand)
                        @cosmin - lupele cosmine sigur vin, prospectez piata acum, le iau cand se face frumos afara
                        @PCH - eu zic ca o sa vina bine, oricum nu sunt singurul care va avea asa ceva, mai sunt Razvan_amza, alexutzu si poate alti care nu ii stiu
                        sigpic
                        The MVP

                        Comment


                        • sa nu puna draq sa vopsesti toata oglinda cu verde. cum a spus si dany, doar capacul restul negru (mat/lucios)

                          Comment


                          • deja m-am obisnuit cu lucrarile tale bune.
                            sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                            Comment


                            • Sincer oglinzile de Duster pe logan nu vin deloc bine ...poate doar daca vrei sa iti iei si o rulota in curand
                              In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
                              sigpic

                              Comment


                              • cand merge cu ea pe tunel ii trebuiesc sa vada calatorii bine

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google