- = M V P = - (Castigator Campionat Cel Mai Tare Exterior Level 1 Editia 2011 )

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • M-ati facut sa zambesc, eu chiar nu le-am numarat, dar am incredere in voi, oricum sunt multe ! ! ! Si se aprinde instant, cred ca se sperie ala din spate cand vede !!!
    sigpic
    The MVP

    Comment


    • Da, 85 sunt )

      Comment


      • ))) nu ma asteptam sa incepeti sa numarati ledurile

        sa-l "aprinzi" cu placere !
        My Ride ! B - 29 - TmT

        Comment


        • Sa fie cu folos nenea .Cu vechiul volan ce faci?caut un volan ca sa il ciopartesc.
          sigpic

          IL 1 3 MIU

          Comment


          • L-am aprins aseara de zici ca eram brad de craciun ! ! ! Miu-le nu am nici un plan momentan, dar nu prea am chef sa-l schimb acum, daca nu gasesti pana la primavara vorbim si vedem noi cum facem !!!!
            sigpic
            The MVP

            Comment


            • Volan PH2 ! ! !

              A sosit si "ghidonul" de ph2 ! ! ! Este complet echipat, de origine si arata perfect ! ! ! De montat mai spre primavara, poate ma hotarasc si il si imbrac in piele, mai vedem.
              Attached Files
              sigpic
              The MVP

              Comment


              • Sa-l invarti sanatos...
                sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                Comment


                • Daca tot l-ai luat, ce mai stai? Trimite-l unde trebuie pentru imbracat in piele. N-ai numarul si/sau adresa?
                  _
                  B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                  sigpic

                  Comment


                  • imbraca-l in piele...am ph2 si crede-ma ca se face urat

                    Comment


                    • dsign mi-a luat-o inainte mvp-ule, daca tot il ai jos imbraca-l.
                      sigpic

                      Comment


                      • De ce preferati volan de ph2, peste cel de ph1? E mai frumos ca design?

                        Comment


                        • Pai in primul rand volanul din fabrica care este acum pe masina (7 ani are saracul) s-a tocit sus unde tin mana majoritatea timpului si pe deasupra spuma s-a desprins de de cadrul de fier din interior in aceeasi zona, si cam joaca, se misca.
                          In al doi-lea rand , da imi place mai mult, se potriveste mai bine cu interiorul, mai ales stema dacia cu inelul argintiu care este in rezonanta cu inelele aeratoare! ! !
                          sigpic
                          The MVP

                          Comment


                          • Frumos volanul,parerea mea proprie si personala, este ca arata mai bine ca cel de ph1.
                            Vad ca iti place cromul!!
                            Tinc fest !!

                            Comment


                            • Da, la faza cu inele de aer ai dreptate. Un an nou bun!

                              Comment


                              • Merci Kalimera! ! ! Nu mai imi place cromul, asta e sigur, vroiam ceva sa se asorteze cu inelele argintii ! ! !
                                @ dani - da mister stiu unde sa-l trimit, la Instructorul ! ! ! O sa-l contactez si vedem ce zice ! ! ! Merci de info !!!
                                Last edited by B-64-MVP; 11 January 2013, 18:47.
                                sigpic
                                The MVP

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google