Ag 10 wpp

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    De cand cu vremurile astea ultimul plin l-am facut cand am plecat la mare in iulie

    Comment


    • #92
      Ieri am schimbat un far lu var'miu ca l-a spart si l-a lipit cu scoci...si a ramas pe caroserie...Inainte de a pleca...am luat apa calda..si am sters farurile ca erau murdare si am observat fara sa vreau ca se duce am frecat putin si s-a dus....eu le-am scos cu fairy pe ale mele si s-au dus si nu s-a dus doar grasimea!!!
      MY RYDE http://www.loganclub.ro/forum/zuzus_72_bmc-t44764.html

      Logan din Bicaz (Neamt)

      Comment


      • #93
        Salut radionight17
        Stiu masina si pe ai tai parinti.
        Vobesc eu ca taica-tau si curatam lipiciul cu ceva ce am eu........o solutie Bio
        Numai bine/
        ps:vad ca ai planuri mari cu masina,eu zic sa mergi pe util si functional pe urma...mai vezi ce zic ai tai
        ps1: fetita mea e in clasa/banca cu sora ta
        Un Logan----YNG-----
        Numai bine.

        Comment


        • #94
          Va salut domnu Augustin...as vrea si eu sa curat lipiciul ala dar nu acum mai la primavara ca acum nu am chef de nimik.
          PS.Sa nu-i apuneti acum de curatat lipiciul ca nu prea ma inteleg bn cu el pe chestile astea cu tuningul.Lasati-l pentru mai incolo.
          Stiu de fata d-voastra.
          Am in plan multe dar nu acum sau cel putin anul asta sa le termin pe toate le fac asa usor pentru ca tata nu prea e de acord cu chestile astea si il mai aburesc ii mai arat masini ale colegilor de pe forum si sper in sfarsit ca o sa o fac.Si mai e si problema cu banii deoarece nu am niciun venit si de aceea nu pot sa le fac repede.
          Sa nui spuneti ce vb pe forum ca nu-mi place sa stie care e treaba pe aici ca pe urma se baga si el si cine stie ce o sa scrie pe aici))
          Last edited by Matthias17; 1 February 2012, 17:02.

          Comment


          • #95
            Salut.
            Atunci ramane intre noi..........vorbim pe forum
            Numai bine.
            Un Logan----YNG-----
            Numai bine.

            Comment


            • #96
              Ok va salut.
              In sfarsit am terminat si eu macheta mea Logan.Scuzati claritatea pozelor dar am folosit un telefon mobil.
              Pic_0201_036.jpg Pic_0201_035.jpg
              Pic_0201_038.jpg Pic_0201_039.jpg
              Pic_0201_037.jpg
              Last edited by Matthias17; 2 February 2012, 13:12.

              Comment


              • #97
                Salut.
                Frumoase poze,dar.......insa foarte miciNu le mai dimensiona asa mici,sau asa le face telefonul?
                Numai bine.
                Un Logan----YNG-----
                Numai bine.

                Comment


                • #98
                  Asa le face telefonul.

                  Comment


                  • #99
                    Ne-am dat pe 1.6 cu interne schimbate(ms VAN pt sfaturi..am tinut cont de ele si am reusit) am schimbat filtru am dat jos izolatia dupa el(o sa pun alta)..si am mai modificat putin prinderea la tubulatura..si vreau sa-mi iau niste stickere sa vedem cum stau cu bugetul.
                    teava-admisie-logan-admisie-logan-1.jpg

                    Comment


                    • Si cum e cu internele de 1.6?niste poze din timpul montajului nu ai?La cine ai facut motorul?de unde ai luat piesele etc...daca nu vrei sa pui aici astept PM.
                      AG 16 Y M A

                      Comment


                      • Originally posted by radionight17 View Post
                        Ok va salut.
                        In sfarsit am terminat si eu macheta mea Logan.Scuzati claritatea pozelor dar am folosit un telefon mobil.
                        [ATTACH]357630[/ATTACH] [ATTACH]357629[/ATTACH]
                        [ATTACH]357628[/ATTACH] [ATTACH]357627[/ATTACH]
                        [ATTACH]357626[/ATTACH]
                        ce urata e...ti`ai batut joc de logan

                        Comment


                        • mama cum se vede in poza cu filtru de aer..zici ca e vara.norocu nostru ca e soarele asta asa puternic in februarie...Bafta la modificari...
                          AG 64 P U F

                          Comment


                          • Odata cu internele de 1.6 ai dat jos instalatia de GPL si A.C??? Ti'ai pus si xenon?
                            AG 65 V M C

                            Comment


                            • Originally posted by radionight17 View Post
                              Ne-am dat pe 1.6 cu interne schimbate(ms VAN pt sfaturi..am tinut cont de ele si am reusit) am schimbat filtru am dat jos izolatia dupa el(o sa pun alta)..si am mai modificat putin prinderea la tubulatura..si vreau sa-mi iau niste stickere sa vedem cum stau cu bugetul.
                              [ATTACH]359028[/ATTACH]
                              gata, sa topit deja zapada la mioveni ?
                              Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                              Comment


                              • E zapada calumea dar nu eram afara cu ea.Eram in garaj si da azi a fost soare.
                                (era si garaju mare)
                                Am dat jos A.C.ca vreau sami iau altu ca asta care il aveam eu nu mai baga asa bine ca l-am luat de la dezmambrari si xenonu lam pus acum cateva zile ca de aia nu am venit nici la intalnire duminica si cred cal dau jos si pe asta ca nu prea vrea tata si o sal pun mai la vara instalatiia gpl am avuto mai demult si a ramas doar firele pe acolo si leam dat jos.
                                FOF: Daca crezi ca e urat loganu o sa-i dau alea jos si o sal las asa.
                                CRISTYpuff:Ms.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google