B 011655

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • B 011655

    Buna seara !

    Este primul meu post pe acest forum. De curand sunt posesorul unui Logan 1.6 16V E5 Laureate, culoare alba. Ca optionale am luat airbag-uri laterale.

    Iata o poza, o sa mai revin si cu altele.
    Attached Files

  • #2
    sa o stapanesti sanatos....multi km fara evenimente neplacute

    bine ai venit in clubul Golanistilor
    MILitianu

    Comment


    • #3
      Frumoasa mașina. S-o stăpânești sănătos. La multi km. !
      Locuiești prin Militari ?!
      In cazul unui al III-lea razboi mondial, femeile ar primi puşti... iar bărbaţii puştoaice !
      http://searchme71.blogspot.com/

      Comment


      • #4
        Multumesc frumos pt urari !
        E a 3-a mea masina, celelate tot Dacii au fost (Nova GTi si SuperNova Clima)...

        @search_me71, nu locuiesc in Militari, dar am locuit pana acum 2 ani si ceva. De ce ma intrebi ?

        Comment


        • #5
          Foarte frumoasa achizitie,mai ales motorizarea.Succes in ce ti-ai propus cu loganelul!

          Comment


          • #6
            sa o stapanesti sanatos, si "la muti km"...
            http://www.loganclub.ro/forum/bz_85_frn-t43161.html

            Comment


            • #7
              Salut...frumoasa masina..sa o stapanesti sanatos!!!
              Seamana cu a mea...pot sa spun ca sunt gemene

              Comment


              • #8
                Revin cu o poze. La interior se observa:
                -cotiera (cumparata cu 45 lei din targ de la Vitan); am montato cu ajutorul unui amic;
                -imbracamintea de piele naturala de pe volan (cumparata din Cora cu vreo 38 lei) care a necesitat cam o ora de munca pt a fi cusuta, operatiune facuta de sotie. Am preferat sa aleg aceasta solutie, mult mai ieftina decat daca as fi comandat volan imbracat din piele din fabrica, care costa ~250 lei, plus ca e piele ecologica, nu naturala.
                -maciulia schimbatorului am schimbat-o cu una imbracata in piele (evident ecologica) de pe Sandero Stepway.
                -covorase tip tavita (5 bucati, adica inclusiv pt partea de mijloc spate), cel de la sofer avand si prinderi de mocheta.

                Am uitat sa fac poza cu portbagajul: am pus mocheta pe capacul portbagajului si tavita de portbagaj.

                Legat de exterior, am schimbat stergatoarele cu unele mai lungi (60 si 53 cm, fata de 51cm cele de fabrica) si le-am "ridicat", astfel incat cel de la sofer culiseaza pana aproape de marginea parbrizului, si in plus a cam disparut acel binecunoscut "triunghi" din partea de sus dintre cele doua stergatoare.
                Attached Files

                Comment


                • #9
                  Da, buna ideea cu stergatoarele ;)
                  http://www.loganclub.ro/forum/bz_85_frn-t43161.html

                  Comment


                  • #10
                    Frumoasa masinuta alba . Sa o stapanesti sanatos si sa faci multi km.
                    A venit cu player-ul acela de se pune pe story ?La mine a venit cu modelaul de pe duster.
                    sigpic
                    !

                    Comment


                    • #11
                      salut

                      bine ai venit

                      frumos loganu doar o mica chestie sa ii faci....sa ii dai jos husele alea de la tetiera ca nu dau bine

                      P.S. pune niste poze cu casetofonul si comanda de la el ca imi plac rau si as vrea sa le cumpar si eu

                      spor la tunning
                      sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

                      Comment


                      • #12
                        Multumesc tuturor pt urari !
                        Da, e radioul de fabrica...am inteles ca din martie toate modelele de echipare au acest radio.

                        LE: O sa pun si poza cu radioul.

                        Comment


                        • #13
                          Revin cu poze, precum am promis:
                          - cu radioul + satelitul de comanda;
                          - cu mocheta de la capacul portbagajului;
                          - cu protectiile aripi fata si spate.
                          Attached Files

                          Comment


                          • #14
                            Sa stapanesti sanatos masina si multi km fara probleme!
                            Frumos player-ul !
                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              Frumoasa masina, multi km fara probleme iti doresc!

                              Ce e cu chederul ala acolo?

                              LE: de ce ai dat jos prelungirea de pe bara fata ca arata mai bine cu ea.
                              Attached Files
                              Last edited by ciprs; 5 July 2012, 23:18.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google