Kelemen-mobilul

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Cel mai mult imi place becul din interior .Chiar vreau sa-mi iau si eu.Frumosa masina sa o stapanesti sanatos
    sigpic

    Comment


    • #32
      Ai dreptate si eu am vazut dar daca tai din ea nu o sa mai fie comod la schimbatul vitezelor din cauza cotierei (cotiera este pe inaltime cu schimbatorul deci = comod)

      Comment


      • #33
        Da jos RACING-ul de pe porbagaj...
        http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

        Comment


        • #34
          Niste folie pe geamuri..Citeste si tu ce-au facut altii la myride si asa poate iti vin idei. Bafta

          Comment


          • #35
            Cam kitsch-oasa. Nu la extrem.. Dar are o tenta. Daca masina e rosie nu trebuie sa faci si interiorul la fel de rosu... Mie unul chiar nu-mi place chestia asta.

            Apropo.. Husa aia de volan cum se prezinta? Am avut si eu si dupa vreo 2 saptamani mi-au iesit atele din ea.
            numar secundele

            Comment


            • #36
              Da si mie mi se pare ca ai pus prea mult rosu la interior.Interiorul ca sa fie frumos nu trebuie neaparat sa-ti sara in ochi.Cat despre husa volan,nu ti se lipeste mana de el,mai ales ca vin caldurile acum si nu miroase a cauciuc?
              PS:Mai spal-o ca e cam jegoasa
              sigpic

              Comment


              • #37
                Sa-mi zic si eu parerea, dar sa nu ma injuri. Si mie imi place rosul la nebunie, mai ales la Logan. Ce as schimba eu la masina ta: 1. Racing de la motorizarea de la portbagaj; 2. Husa de pe volan o urasc la toate masinile, mie unul numi place deloc, oricat de piele ar fi ea sau nu mai stiu ce; 3. Scrumiera aia rosie, e cam kitch-oasa; 4. Becul din portgabaj l-as lasa alb, ca ai nevoie noaptea si se vede mai inchis, la fel as lasa si la interior becul alb ca sa ai lumina;
                Cam asta a fost ce as schimba acum. Acuma ce as adauga: 1. In primul rand as vopsi bara neagra in culoarea masinii; 2. As schimba oglinzile cu unele de MCV din 2 motive: sunt mai misto, si vezi si mai bine in ele; 3. Proiectoare, sunt bune la drum, dar schimba si aspectul;
                Si m-as mai gandi poate, asta nu sunt nici eu sigur, nu am mai vazut dar cred ca ar arata bine: panourile usilor (partea textila) sa o faci in rosu.
                Numai bine, si spor la treaba
                Cand viata iti intoarce spatele, nu fi fraier, pune-i mana pe cur

                Comment


                • #38
                  Originally posted by Marius View Post
                  Cam kitsch-oasa. Nu la extrem.. Dar are o tenta. Daca masina e rosie nu trebuie sa faci si interiorul la fel de rosu... Mie unul chiar nu-mi place chestia asta.

                  Apropo.. Husa aia de volan cum se prezinta? Am avut si eu si dupa vreo 2 saptamani mi-au iesit atele din ea.
                  husa se prezinta bine .O am c-am de 2 luni e ok.

                  Comment


                  • #39
                    Originally posted by Pacco View Post
                    Da si mie mi se pare ca ai pus prea mult rosu la interior.Interiorul ca sa fie frumos nu trebuie neaparat sa-ti sara in ochi.Cat despre husa volan,nu ti se lipeste mana de el,mai ales ca vin caldurile acum si nu miroase a cauciuc?
                    PS:Mai spal-o ca e cam jegoasa
                    nu e de cauciuc husa. Nu e jegoasa. Mi-au dat-o astia la spalatorie cu silicon. (imi place rosu ce sa-i fac?)

                    Comment


                    • #40
                      Motorul de 1.4....Deloc "racing"...Deci abtipildul jos.
                      In rest destul de ok
                      Sa o stapanesti sanatos

                      Comment


                      • #41
                        Eu ma refeream la toata masina ca e jegoasa nu husa de la volan.Ai inteles?Eu am volanul imbracat in piele si nu am avut nevoie de husa,dar am condus un Logan cu husa pe el,si mi se lipea mana de ea,si mirosea mana a cauciuc.Daca a ta nu miroase e ok .Dar da-ti abtipildul racing jos.Si pune TWINTURBO ) (glumesc)
                        sigpic

                        Comment


                        • #42
                          Husa pot sa confirm si eu ca nu se lipeste mana de ea.. Iar ca miros.. Primele 2 zile mi-au mirosit mainile. Oricum.. Era foarte proasta..Dar cat dai atata face.. Cam 10 ron in Carrefour.

                          Un volan imbracat in piele e vis.. Si piele adevarata nu gen Prestige.
                          numar secundele

                          Comment


                          • #43
                            Originally posted by Pacco View Post
                            Eu ma refeream la toata masina ca e jegoasa nu husa de la volan.Ai inteles?Eu am volanul imbracat in piele si nu am avut nevoie de husa,dar am condus un Logan cu husa pe el,si mi se lipea mana de ea,si mirosea mana a cauciuc.Daca a ta nu miroase e ok .Dar da-ti abtipildul racing jos.Si pune TWINTURBO ) (glumesc)

                            )))) m-am cam speriat ) da ai dreptate dar sunt in constructii cu casa si in fiecarezi merg prin hartoape nu imi pot permite sa o spal zilnic.
                            nu am destui bani de benzina ,,ce sa mai pun turbo!!!! Si twinn pe deasupra))

                            Comment


                            • #44
                              Ce se vede in ultima poza ca nu reusesc sa-mi dau seama???

                              sigpic

                              Comment


                              • #45
                                )) e poza de la iluminat(bec,led)portbagaj )) dar era soare afara si a trebuit sa bag aparatul foto inauntru si asa am facut poza. (trebuia sa fac noaptea ca se vede super dar...Mi-a fost lene sa ies afara

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google