Logan 1.6 8v APV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Logan 1.6 8v APV

    Salutare lume de cateva zile ma chinui sa ma inscriu si au fost ceva pb cu parola dar cred ca s-au rezolvat. Eu sunt Mihai din Constanta si de vreo 7 luni am masina mult ravnita pe acest forum.
    Despre masina ce pot zice am umblat momentan la aspectul exterior interior si un pic la muzica. Modificarile ar fi:
    spoiler spate Pilot (ce urmeaza a fi modificat)
    spoiler fata unicat
    praguri unicate
    pleoape
    stopuri negre cu geam fumuriu
    MP3 player Panasonic
    subwoofer JBL 125 RMS
    statie SAL XPRO 4000
    huse imitatie piele
    fete de usi, bord, si suportii de la schimbator si frana de mana vopsite
    Attached Files

  • #2
    bine ai venit pe forum...frumoasa masina, am mai vazut-o si prin alte parti

    Comment


    • #3
      Bun venit!
      interesant modelul de pleoape... ;)
      frumoasa masina
      Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

      Comment


      • #4
        bine ai venit si eu sunt nou dar m-am acomodat din mers.un pic cate un pic se face clubul loganistilor mare.frumoasa masina sa ai noroc de ea si bani pt.modificari.
        LOGAN--> <--TOYOTA

        Comment


        • #5
          Bun venit pe forum si sa o stapanesti sanatos masinuta.
          Imi place cum ai facut masca fata si spoilerul,la interior parca putin prea mult rosu.

          Comment


          • #6
            arata bine, bun venit pe forum .. ne spui si noua ce tip de spoiler fata ai? mi se pare mie sau seamana cu ce de pe GGD .. .anywai, sper sa-ti pui suspensie roti cat mai mari si inca o evacuare in partea cealalta.

            @ Cristi .. pleoapele nu sunt la fel cu celelalte? eu zic ca e unghiul cum e facuta poza.

            un pic cate un pic se face clubul loganistilor mare
            numai sa si ramanem daca tot ne strangem
            http://i62.photobucket.com/albums/h1.../sticker_1.jpg
            http://i62.photobucket.com/albums/h1...c_user_bar.png

            Comment


            • #7
              sunt ceva mai subtiri decat celelalte...pleoape
              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

              Comment


              • #8
                Originally posted by ct-07-apv
                am masina mult ravnita pe acest forum.




                Revenind la subiect, e frumoasa masina. Mi se pare mie sau masina a fost la Tuning Days?
                Cel mai nou proiect auto din România!
                Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                Comment


                • #9
                  Bine v-am gasit.
                  Referitor la pleoape au fost facute special pe loc dupa indicatiile mele deci nu sunt luate de la firme care fac pleoape la fel pentru toti. Acum am inceput sa fac si eu pleoape din fibra de sticla si am mai facut unele identice cu ale mele pe un prototip cu faruri de logan.. In fine cred ca sunt unicate momentan.
                  Da masina a fost la ******* day's si era aproape de un premiu. La anu o sa ma chinui mai mult sa il iau.
                  La interior am vrut sa fac ceva unic (nu cred ca mai este pe vreun Logan asa) si mia luat ceva sa aleg combinatia de culori, dar rosu era necesar pentru a se asorta cu exteriorul, iar ideea cu albul a fost aleasa de la un Eclipse care a fost anu trecut la ******* day.

                  Comment


                  • #10
                    oricum per total asa arata bine masinuta ta,imi place
                    PS.Remaparea i-ai facuto la motoras,filtru de aer sport ceva?

                    Comment


                    • #11
                      Bun venit pe forum. Frumoasa masina sa o stapanesti sanatos si fara evenimente.

                      Comment


                      • #12
                        Bun venit pe forum.
                        Arata bine masina (ce jante ai acuma) sper ca nu capace ?
                        La interior e prea mult rosu , puteaia sa imbraci tot interioru(bord, fete de usi) in piele (naturala sau ecologica) si cred ca iesea mai bine.(bordul imbracat il avea un logan verde de la ******* day daca il stii..)
                        Si cateva poze facute de mine . A si cu pleoapele cum ramane ? (daca vrem si noiD)
                        Attached Files
                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          In primele doua poze pe care le-a postat are capace la roti, iar pozele sunt facute pe 1 mai.
                          Cel mai nou proiect auto din România!
                          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                          Comment


                          • #14
                            Momentan la motor evacuare nu am umblat pentru ca vreau sa trec intai de prima revizie sa vad ce si cum e la Dacia cu masina asa apoi o sa urmeze. Legat de imbracat bordul se poate dar am intarziat foarte mult cu bara fata si a ramas ultima solutie vopsite fetele de usi care au fost gata exact in momentul in care am plecat la Bucuresti mai exact am plecat cu vopseaua proaspata pe usi si cu foarte mare atentie. Pielea e scumpa dar poate o sa imbrac scaunele si ce se va mai putea dar vreau sa fac (singur) fetele de usi din fibra de sticla. Momentan am tot capace.

                            Comment


                            • #15
                              mie la revizie imi turau motorul sa vada cum se aude toba )
                              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google