Logan 1.6 8v APV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Nu sa vorbeasca ci sa lipeasca stickerele pe luneta si parbriz.:p
    Cel mai nou proiect auto din România!
    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

    Comment


    • #47
      Andrei pot sa imi fac parasolar dar pe alte culori?
      adik vreau sa pastrez fundalul rosu. Poti sa imi faci un model ca sa merg zilele astea sa mil pun? Daca nu o sa imi aduca GGD-u stiker sa i pun. Sau care mai veniti la expozitie sa imi aduceti si mie unu

      Comment


      • #48
        Parasolarul il faci pe ce culoare vrei. De preferat daca vrei sa scrie pe el www.loganclub.ro nu Logan Club ar fii perfect. Daca vrei vorbeste cu Cristi sa-ti zica el cum sa-l faci.
        Cel mai nou proiect auto din România!
        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

        Comment


        • #49
          pe fundal rosu...s-ar potrivi bine o combinatie de negru cu alb?tre sa vad ce fonturi am folosit ca nu le mai stiu ...nu aveti voi un plotter pe acolo care sa va scoata literele???
          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

          Comment


          • #50
            Ploter este am zis doar daca puteti sa faceti voi scrisu exact cum sa fie si culorile ca sa merg sa il scot eu. Daca puteti sa puneti atasat scrisu aici ca sa merg cu el la baieti sa il faca. Cred ca ar merge negru cu alb. Astept scrisu ca mai e putin timp

            Comment


            • #51
              Pai la plotter iti scrie el cuvantul ca in word si iti scoate literele...trebuie sa iti zic doar fontul numa sa vina varumiu ca el le'a facut...
              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

              Comment


              • #52
                Super APV-ule.Imi place cum a iesit.O sa ne vedem la ******* day.Ce sticker punem pe la urma ? Eu am fost plecat din localitate si n am mai putut sa iau legatura cu voi.Multa bafta baieti si sa auzim numai de bine.
                Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                Comment


                • #53
                  Astept fontul si marimea am vorbit cu baietii cu plottrul si maine merg sa il fac

                  Comment


                  • #54
                    Originally posted by ct-07-apv
                    Astept fontul si marimea am vorbit cu baietii cu plottrul si maine merg sa il fac
                    atunci fa si pt mine si ink unu pt MKR-ul. pls.k yo ink nu am ajuns
                    http://i27.photobucket.com/albums/c184/ggd_87/Sign.jpg
                    : 0722.526.317 0765.488.804

                    Comment


                    • #55
                      Eu am zis k imi fac parasolaru si ca restul le asteptam de la voi.. ma rog o sa vad ce si cum

                      Comment


                      • #56
                        Varumiu e plecat in germania nu am cum sa aflu fonturile...daca le arati la baieti pozele cu stickerul de pe masina mea nu crezi ca poa sa faca unu asemnator?Chiar nu am de unde sa fac rost de dimensiuni si fonturi
                        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                        Comment


                        • #57
                          Am o rugaminte la voi datimi pareri cum sa modific spoilerul spate pe care l-am cam spart. Vreau pe el sa adaug tai ceva. deci astept propuneri

                          Comment


                          • #58
                            Originally posted by Cristi_Xp
                            Varumiu e plecat in germania nu am cum sa aflu fonturile...daca le arati la baieti pozele cu stickerul de pe masina mea nu crezi ca poa sa faca unu asemnator?Chiar nu am de unde sa fac rost de dimensiuni si fonturi
                            un profesionist sigur recunoaste fontu'. sau daca nu il poate "redesena" in grafica vectoriala

                            Comment


                            • #59
                              bun venit despre masina: ce masina cea mai frumoasa sa ai grija de ea so stapanesti sanatos. As vrea si eu sa-mi fac masina cum o ai tu
                              sigpicyahoo messanger :goody7ronaldo

                              Comment


                              • #60
                                Originally posted by Seby
                                un profesionist sigur recunoaste fontu'. sau daca nu il poate "redesena" in grafica vectoriala
                                sunt fisierele puse la "Discutii generale"
                                Referitor la spoiler eu as zice sa incerci alt model...ai avut de asta...l`ai spart ...ata e ...fa alt model...pana te plictisesti si de ala
                                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google