Logan Galben - Bogdan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Logan Galben - Bogdan

    Ieri am ridicat masina. I'm loving it. Urmeaza in primul rand sa pun RCD sony si boxe tot sony pe fata si spate.
    am facut si doua poze cu masina. Sa vedeti care e diferenta dintre un galben inchis si unul deschis. E diferenta ca de la cer la pamant.
    sper ca am reusit sa pun pozele, nu am mai facut niciodata asta.

    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    sigpic

  • #2
    Sa o stapanesti sanatos!
    Culoarea e aceeasi cu galbenul vechi, nici o diferenta. Masinile care le vezi tu pe strada si ti se par mai inchise la culoare, e din cauza ca vopseaua isi schimba culoarea, in timp.
    Cel mai nou proiect auto din România!
    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

    Comment


    • #3
      Sa o stapanesti sanatos.
      Vezi ca Sony sunt cam panarame in capitolul muzica de cativa ani.
      Numai bine !!!
      Brammmmmm :P
      sigpic

      Comment


      • #4
        Online de ce vorbesti prostii eu am sony xplod boxe si rcd si functioneaza si se aude foarte bine...
        laureate 1.5l, albastru marin

        Comment


        • #5
          Sa o stapanesti sanatos. Eu iti sugerez un HU alpine si niste boxe tot alpine. Parerea mea e ca sunt cele mai bune calitate/pret.
          Cat mai multi km fara incidente.

          Comment


          • #6
            Sa o stapanesti sanatos

            Comment


            • #7
              Va multumesc din suflet!!!
              cat despre culoare, parerea mea este ca in timp o culoare isi pierde din calitate. Se matuieste vopseaua si incepe sa isi piarda din nuanta tinzand spre o albire.
              tin sa ma contrazic, pentru ca aceasta nuanta este mai deschisa decat acel galben fabricat pana acum 1-2 luni.
              nuanta aceasta este printre primele in braila sau chiar prima achizitionata.
              am sa imi asez masina langa un logan galben sa vedeti diferenta de culoare. Toti care au vazut-o au zis ca nu mai este aceasi nuanta. In poze se denatureaza culoarea. Dar eu zic ca se vede destul de clar diferenta de culoare in a doua poza facuta la inaltime.
              deocamdata nu ii pun folii, jenti, stopuri.
              poate multi cititori nu stiu ca sa marit garantia de la 1 an jumate (sau cat era) la 3 ani. Si la anticoroziune este de 6 ani.
              va multumesc inca o data!
              sigpic

              Comment


              • #8
                Sa o stapanesti sanatos multi km fara probleme!!!!!!!

                Comment


                • #9
                  In primul rand sa o stapanesti sanatos! Iar in al doilea rand intradevar culoarea s-a schimbat, nu mai este galben sport cum e a mea, acum se cheama altfel si e mult mai deschisa. E galbenul de la cielo sau VW.
                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    Jaune tournesol se cheama nuanta.
                    acum astept cartea de identitate sa o inmatriculez. Sa platesc acea taxa de prima inmatriculare. Sper sa vina cat mai repede CI ca sa nu intri in luna iulie si sa intre in vigoare noua taxa de prima inmatriculare, care este mai scumpa decat cea actuala (adica vreo 195Euro este acum~535 ron)
                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      O intrebare: Ce echipare este?
                      GL-22-TOF

                      Comment


                      • #12
                        Din ce vad in poza e ABS Plus, sa ne confirme initiatorul.
                        Cel mai nou proiect auto din România!
                        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                        Comment


                        • #13
                          Imi place ,este o culoare cred putin mai deschisa decat cele de pana acum ,sa o stapanesti sanatos si punei macar folie ,o sa arate beton.........
                          http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

                          Comment


                          • #14
                            Ma bag si eu

                            Casetofon Sony si-a montat un coleg si nu a fost incantat. Nu cred ca era varful de gama de la Sony (a costat in jur de 600 RON), dar eu am luat cel mai ieftin casetofon de la dealer(JVC la 400 RON) si se aude mult mai bine si la volum si la claritate. Am facut un test cu aceeasi melodie MP3 si acelasi CD si se auzea mult mai clar la mine si mai tare.
                            Logan GPL 1.4

                            Comment


                            • #15
                              Masina este modelul ABS Plus. Pana la urma am instalat cd mp3 Pioneer modelul DEH-2020MP si 4 boxe tot Pioneer modelul TS-G 1320i. Eu sunt foarte multumit de cum se aude muzica clar si rumos pana la un anumit volum. Casetofonul m-a costat 400ron si boxele 90ron perechea. Costul de instalare a fost de 110 ron. Am avut noroc ca boxele au avut cablu, pentru ca daca nu aveau trebuia sa puna cei de la service cablu si ma costa in jur de 150ron. Am fost obligat sa instalez toate acestea la ei in service pentru ca riscam sa pierd garantie pe partea electrica. Brailenii stiu foarte bine situatia de la acest dealer.
                              am in plan sa pun si folii dar mai tarziu. Am aflat ca in Focsani se pun folii autorizate cu 300ron pe 3 geamuri.
                              astept sa ma angajez, sa am salariul meu si atunci incep sa curga modificarile.
                              Ca sa nu mai zic ca am platit taxa de prima inmatriculare820 ron. pt ca cei de le dacia nu au vrut sa imi trimita cartea de identitate in luna iunie cand inca mai era in vigoare vechea taxa. dar cartea a venit exact pe data de 1 ale lunii iulie. cand era in vigoare noua taxa. si tot nu am reusit sa o inmatriculez pentru ca nu avea pe carte trecute noxele masinii si a trebuit sa fiu programat pe 16 iulie la RAR sa imi treaca noxele. iar pe 17 imi expira autorizatia. dar pana la urma am reusit sa o inmatriculez.
                              Last edited by bogdan_1984; 26 July 2008, 17:41.
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google