Logan Galben - Bogdan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Multumesc de informatie. Ti-a "placut" parcarea de la Armonia ?
    Cel mai lent 1,6 8v

    Comment


    • #77
      adica? ai vazut masina pe acolo? era pe loc pentru oameni in scaun cu rotile
      sigpic

      Comment


      • #78
        Nu la asta m-am referit ci la slalomul pe care trebuie sa-l faci ca sa ajungi pana la magazin.
        Apropo eu am BR-30-LCD numarul.Vezi ca in Braila mai este un logan cu nr LCD .
        Cel mai lent 1,6 8v

        Comment


        • #79
          eram cu maica-mea la magazin si pana cand am iesit pe centura spre rm sarat am ametit-o pe mama, nu stia unde se afla, a crezut ca suntem pe focsani. cam aiurita intersectia aia. cred ca a proiectat-o un copil

          ce culoare?
          sigpic

          Comment


          • #80
            o noua achizitie la galbeneata. am vazut un model care avea in mijloc o bucata de material antiderapant. dar era 75 ron. asta care am luat-o eu, a costat 52.5 ron. este luata din galati de la popescu. rog galatenii sa ma corecteze daca nu i se spune asa.
            Attached Files
            sigpic

            Comment


            • #81
              Bogdane...nu Popescu...Marele Popescu
              Felicitri pentru achizitie e buna tavita de portbagaj...in caz de accidente nedorite se scoate si se spala
              sigpic

              Comment


              • #82
                Offtopic: O mai fi traind Popescu, fostul director al magazinului Auto Moto Velo Sport de la noi?

                O achizitie foarte utila, de altfel. Bravo Bogdan
                Last edited by lupulucian; 13 January 2009, 20:01.

                Comment


                • #83
                  sunt foarte multe lucruri utile acolo. in aceeasi zi in care am cumparat tavita, am cautat si mocheta neagra, dar nu am gasit. si variaza preturile de la cosmelie la cosmelie.

                  oricum, am sa mai fac vizite in galati la Marele Popescu si daca am timp si la intalniri
                  sigpic

                  Comment


                  • #84
                    Eu mi-am luat tavita mai pe la inceputul toamnei si cred ca este cea mai buna investitie pe care am facut-o.
                    Dar sa stii ca eu am luat-o dintr-un Hypermarket de la noi .
                    Last edited by Cristi_LCD; 14 January 2009, 09:13. Reason: Automerged Doublepost
                    Cel mai lent 1,6 8v

                    Comment


                    • #85
                      hehehehe
                      Attached Files
                      sigpic

                      Comment


                      • #86
                        L-ai pus mai drept decat mine .
                        Cel mai lent 1,6 8v

                        Comment


                        • #87
                          ai tinut minte
                          sigpic

                          Comment


                          • #88
                            sa te vad cum te bucuri cand vin alea noi

                            frumos bogdan, dar c enu imi place: ca se uita mai shui brailenii la tine, ca semeni cu AUI-ul )

                            sa te bucuri de ea ;)

                            ce mai ai de gand sa ii mai pui pentru tuning? sau nu vrei sa o 'tunezi'?
                            sigpic

                            Comment


                            • #89
                              pai cu o janta am avut probleme. a fost stramba. daca aveam una din aliaj, sigur se spargea. ma bate gandul sa pun capacele de la logan pick-up, cred ca au functie si de antifurt.si le vopsesc cu negru ca sa semene cu jentile.

                              iar pe viitor, ma gandesc sa-mi vopsesc barile in culoare caroseriei.

                              in rest, la motor nu ma bag, ca ce e din fabrica e sfant

                              mersi tuturor pentru incurajari si urari

                              luv' u
                              sigpic

                              Comment


                              • #90
                                Salut, ai o masina foarte frumoasa, sa te plimbe in continuare pe unde vrei fara probleme si incidente. Se vede clar ca Jaune Tournesol este diferit fata de Galben Sport, oricum, abia astept sa-mi pun si eu colantul negru mat pe stalpii usilor, arata tare bine . Ar trebui sa avem un clan de Loganuri galbene
                                4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google