My Ride CT - 92 - K Y O

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    misto masina, o stiu...poate iesim si diseara la o plimbarika
    gabonz: doar la renlanti se aude diferit...daca o tureaza are zgomotul normal
    capucino :> : e chevrolet ...

    Comment


    • #17
      multumesc tututor pentru aprecieri.

      gabonz: toba este de la royal wolf m-a costat 165 lei.se aude destul de bine, cand mergi nu te deranjeaza.am vrut sa fac azi un filmulet dar batea vantul si nu se auzea clar. cand am cumparat toba am dat comanda cu capatul rotun dar am primit unul cu capatul oval. l-am pus pe masina cateva zile asa cum l-am primit dar imi atingea bara rau se auzea si urat pana la urma am schimbat capatul.

      capucino : este chevrolet aveo.

      brady: ma gandeam s-a ai bag un soft de logan ph2 sau dupa 2008 care au 85 cp, dar inainte de asta am o problema la un injector la partea electronica asa mia spus mecanicul nu stiu exact merg cu masina de 1 an am facut peste 20.000 km si inca nu are nimic . dupa ce rezolv problema o sa umblu si la soft.

      Comment


      • #18
        frumoasa masina

        Comment


        • #19
          pune si tu poze cu stopurile cu leduri aprinse
          From Miami 2 Ibiza
          Voucher
          http://i39.tinypic.com/302s7zr.png

          Comment


          • #20
            am aflat eu de ce nu da stickerele de JDM jos ) daca mai vine pe la noi de doua trei ori se schimba treaba )
            sigpic

            Comment


            • #21
              jos stickerele si pune i arcuri.arata super masina...acum ce jante ai pe ea?sper ca pe cele negre ca arata mai bine
              AdY_JmL_2015

              Comment


              • #22
                Frumos loganul tau,imi plac ceasurile Multi km fara evenimente

                Comment


                • #23
                  gabonz: filmuletul cu evacuarea http://www.youtube.com/watch?v=HZcm3...ature=youtu.be
                  a ploat toata ziua si nu am avut cand s-a filmez,cred ca te intereseaza doar sunetul ca se vede si in poze cum arata toba.

                  sKyb0y;poze cu stopurile ...

                  - Geo -; nu o sa mai ramana mai nimic pe masina aia ,drl ,manere,eleron luneta )

                  icstrem_no1; ma gandeam si eu sa ai pun niste arcuri dar mai astept sa strang niste banuti sa ai cumpar si amortizoare sa le pun in aceleasi timp,alea negre le am pe cauciucurile de vara,mai asteptam 5-6 luni si le punem iar pe alea.

                  fRs; multumesc mult !!...
                  Attached Files

                  Comment


                  • #24
                    Nu merge video'ul . Spune ca e privat...

                    Comment


                    • #25
                      http://www.youtube.com/watch?v=HZcm36858NQ incearca acum.

                      Comment


                      • #26
                        ceva noutati ,incalzire in scaune si tapiterie blackline.
                        Attached Files

                        Comment


                        • #27
                          cat ne.am mai chinuit sa le punem...

                          Comment


                          • #28
                            Frumos interiorul cu tapiteria de Black-line ai putea vopsii si fetele de usii+alte plastice negru... de unde ai tras curent la incalzire?
                            I changed her oil , she changed my life
                            sigpic

                            Comment


                            • #29
                              cat te-a ajuns tapiteria ?
                              " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                              Comment


                              • #30
                                Teo21Din ; + pentru incalzire din tabloul de sigurante , + pentru lumina de la buton de la butonul blocare geamuri spate si minus de la un surub. chiar ma gandeam sa vopsesc fetele de usi dar imi cam era frica sa nu sara vopseaua dupa ce vopsesc. imi recomanzi ceva anume sa iasa ceva mai de calitate , ce anume trebuie sa folosesc exact ca sa fi-e treaba buna ?

                                Tudor ; 190 cu totul , tapiterie + transport.

                                MicRoBu' ; daaa foarte mult,pe plaja in cortul de salvamar vreo 3-4 ore )

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google