BV 84 TMF - Noul LOGAN - Blue Persan - 0.9 Tce

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ce vreme superba in tara. ninge peste tot numai la noi ploua. o vreme numai buna de iesit cu masina la plimbare. va invidiez.

    Comment


    • Si la Pitesti ploua. Dar weekend-ul asta dau o fuga la Sinaia.
      sigpic

      Comment


      • Pai nu prea e de invidiat.
        La mine e nasol ... astazi am facut un drum de 30 km in mai bine de o ora.
        Asa-i iarna...

        Sent from my GT-I9300 using Forum Runner
        sigpic
        This is My Ride!
        !Visit and enjoy!

        Comment


        • Imi imaginez M.Florin ce zapada e la voi daca in judetul VS are deja 45cm

          PS: Chiar am vrut sa fac o vizita in orasul Fagaras cand am fost pe TF acum 2 ani dar venind de la o asa distanta nu mi-a mai ajuns timpul. Cum e orasul? cum e zona?

          Comment


          • E ok zic eu. Ai ce vizita -Cetatea Fagarasului, Manastirea Sambatac etc.

            Sent from my GT-I9300 using Forum Runner
            sigpic
            This is My Ride!
            !Visit and enjoy!

            Comment


            • Ce as vrea si eu sa ninga prin Olt .

              Comment


              • E frumos cand ninge da' sa stai in casa la un pahar de vorba. Acum intorcandu-ma acasa ac constat ca se circula ceva mai bine dar tot am facut vreo 40 minute pe in dtum de 30 km. ... frumos iarna.

                Sent from my GT-I9300 using Forum Runner
                sigpic
                This is My Ride!
                !Visit and enjoy!

                Comment


                • Ca tot am vazut pozele cu stergatorile intrebarea mea este mai scartaie si acum ca la vechiul logan sau au remediat problema?

                  Comment


                  • Sincer nu prea stiu cum scartaiau inainte - nu am avut logan ph 1 sau ph2. Poti insa sa iti spun ca nu scartaie deloc - au o cursa lina si liniara.
                    sigpic
                    This is My Ride!
                    !Visit and enjoy!

                    Comment


                    • Originally posted by M.FLORIN View Post
                      E frumos cand ninge da' sa stai in casa la un pahar de vorba. Acum intorcandu-ma acasa ac constat ca se circula ceva mai bine dar tot am facut vreo 40 minute pe in dtum de 30 km. ... frumos iarna.

                      Sent from my GT-I9300 using Forum Runner
                      In Bucuresti in acelasi interval de timp am parcurs distanta de... 10 km!
                      Dimineata il parcurg in 20 de minute.
                      Last edited by dinita george; 25 January 2013, 20:50.
                      Nu esti beat atata timp cat poti sa zaci intins pe parchet, fara sa te sprijini. (Murphy)

                      Comment


                      • De acord ... doar ca in cazul Bucurestiului nu este atat de neobisnuit. Pe cand in cazul DN 1 ... cam nasol.
                        In fine, iarna chiar ca nu e ca vara.

                        Sent from my GT-I9300 using Forum Runner
                        sigpic
                        This is My Ride!
                        !Visit and enjoy!

                        Comment


                        • mie imi place foarte mult pe zapada. nu conteaza cum si cati km fac, in cat timp. acum a nins in constanta am luat familia in masina si am condus vreo 2 ore. fara destinatie finala, doar de placerea de a conduce. eu asa fac mereu cand ninge, dau o tura cu masina.

                          Comment


                          • Te astept pe la fagaras ... si dupa doua ore pe aici prin zona ... mai povestim. Si mie imi place iarna dar cu moderatie.

                            Sent from my GT-I9300 using Forum Runner
                            sigpic
                            This is My Ride!
                            !Visit and enjoy!

                            Comment


                            • cand voi trece o sa te anunt. dar sa fie multa zapada cum imi place mie. eu unu as conduce prin zapada non stop. cel mai misto drum al meu a fost de 18 ore prin zapada, nu era mare distanta dar asa se circula iarna, incet , o frumusete din punctul meu de vedere. daca nu era zapada viscolita si era drum curat il faceam in 5-6 ore.

                              Comment


                              • Unul dintre cele mai frumoase drumuri iarna, cand este zapada, este Pitesti-Bran-Brasov. Soseaua este alba, pomii sunt incarcati cu zapada,... SUPERB.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google