BV 84 TMF - Noul LOGAN - Blue Persan - 0.9 Tce

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Florine, eu am la lucru o chestie care iti desparte semnalul in cel pentru statie si cel pentru radio, dar e pentru banda de taxi de 144 MHz, ma voi interesa sa vad daca exista si pentru CB
    Legat de incalzirea in scaune, daca ai mufa sub scaun, o poti monta singur

    Comment


    • multumim. asteptam detalii.

      Comment


      • Razvy chiar m-ai facut curios ... eu din cate am mai tot discutat nu prea am gasit nicip varianta pentru o antena 2 in 1 (radio si CB).
        Cat despre incalzirea in scaune - mufele nu stiu daca le am, da rnu cred ca vine precablata din fabrica; oricum nu ma prea stresez ca nenica pe care il cunosc imi e prieten si nu imi ia bani pentru montatul incalzirii... dar cum spuneam asta mai la vara.
        Pana atunci ... jantele raman prioritatea.
        Si apropos de jante ... ce parere aveti de acestea ??
        sigpic
        This is My Ride!
        !Visit and enjoy!

        Comment


        • Ce latime si ce ET au jantele astea?

          Comment


          • Cred ca 6,5 cu et de 37 ... nu am intrebat inca ci doar mi s-a spus ca sunt compatibile cu logan

            Sent from my GT-I9300 using Forum Runner
            sigpic
            This is My Ride!
            !Visit and enjoy!

            Comment


            • fainute ART-urile, dar vezi ca gasesti si BBS-uri frumusele la pret apropiat
              Uite ASA ceva am eu la lucru, dar tie iti trebuie ASA ceva.
              Voi intreba la depozit sa vad daca mai au pe stoc, sau daca mai aduc.
              Da un add pe mess sau skype pt mai multe detalii

              P.S. Mai gasesti si AICI, dar e ceva mai scump.
              Last edited by Razvy; 11 February 2013, 21:15.

              Comment


              • Da-mi si mie un user de-al tau pentru skype
                Merci

                Interesat spliter-ul asta ... dar nu stiu insa cum se comporta in trafic; respectiv daca se influenteaza intr-un semnalele radio intre ele. Tu ai probat asa ceva? ... poti sa ne dai mai multe detalii?
                Last edited by M.FLORIN; 11 February 2013, 22:20. Reason: Automerged Doublepost
                sigpic
                This is My Ride!
                !Visit and enjoy!

                Comment


                • http://www.polmot.ro/accesorii-si-tu...n-sandero.html poate-ti plac si astea

                  Comment


                  • Interesant modelul; insa eu de regula prefer jante cu cat mai multe spite (posibil) - le consider in general mai sigure - si de preferat crom simplu.
                    sigpic
                    This is My Ride!
                    !Visit and enjoy!

                    Comment


                    • Incearca Rial Nogaro .





                      Nu exista masina pe care sa nu dea bine aceste jante . La fel si Barracuda Voltec t6

                      Der Partner im Rhein-Main-Gebiet für Tuning, Felgen, Fahrwerke, Leistungssteigerung, Abgasanlagen, Reparatur und Service für alle Marken.




                      Bafta

                      Apropo Rial Nogaro se fac si pt logan . 4x100 Uite masina in cauza cu rial nogaro .


                      Scrii pe google ! Logan GGD si vezi acolo mai multe poze
                      Last edited by TM80MAT; 11 February 2013, 23:53. Reason: Automerged Doublepost
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by M.FLORIN View Post
                        Cred ca 6,5 cu et de 37 ... nu am intrebat inca ci doar mi s-a spus ca sunt compatibile cu logan

                        Sent from my GT-I9300 using Forum Runner
                        Et-ul este 35 cu 6,5 J. Jantele se vand set cu inele de centrare si prezoane.
                        Acum nu stiu daca et-ul asta nu e prea mult. Poate stiti voi care este plaja de ET acceptata pt logan.

                        Sent from my GT-I9300 using Forum Runner
                        sigpic
                        This is My Ride!
                        !Visit and enjoy!

                        Comment


                        • merge si et35 fara probleme
                          sigpic

                          Comment


                          • Cresterea latimii jantei este compensata de scaderea ET-ului. Daca doar una din cele doua marimi variaza atunci iesi din limita stock-ului si nu se mai pastreaza echilibrul fata de janta de referinta.
                            Deci 6J ET50 = 6,5J ET35 adica cea de-a doua nici nu va intra in interior si nici nu va iesi in exterior fata de stock, pur si simplu sunt "THE SAME".

                            Comment


                            • Aici gasesti cel mai complet comparator - ia in calcul atat dimensiunea pneurilor cat si caracteristicile jantelor : http://www.rimsntires.com/specs.jsp

                              Daca iti plac jantele cu multe spite iti recomand Wolfrace Pro Sprint Silver. Eu le am și sunt foarte multumit de ele.
                              Last edited by YOGI81; 12 February 2013, 19:38.

                              Comment


                              • Cromatic, esti sigur? Cum ai calculat de ai ajuns la concluzia asta?
                                Eu cred ca esti intr-o mare eroare.
                                If it ain't broke, don't fix it!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google