BV 84 TMF - Noul LOGAN - Blue Persan - 0.9 Tce

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da ... probabil am citit eu altceva ... scuzele mele.
    Merci

    Sent from my GT-I9300 using Forum Runner
    sigpic
    This is My Ride!
    !Visit and enjoy!

    Comment


    • pai adevarul e ca iti trebuie vreo 3 4 facultati terminate + master + doctorat ca sa dai cu spatele

      Comment


      • ... te rog ... sa nu fim atat de carcotasi ... omul are o curiozitate si mi se pare normal.
        Hai sa fim mai intelegatori unii cu altii
        Merci
        sigpic
        This is My Ride!
        !Visit and enjoy!

        Comment


        • Nu ati primit raspuns de la vocea clientului ? Multumesc.

          Comment


          • Inca nu ... de obicei cei de la VC nu se grabesc cu raspunsurile.
            Merci

            Sent from my GT-I9300 using Forum Runner
            sigpic
            This is My Ride!
            !Visit and enjoy!

            Comment


            • Am si eu o rugaminte la un coleg de prin zona mai dibaci in ale corel-ului, photoshop-ului si altele de genul. Daca ma puteti ajuta cu o simulare a jentelor de genul celei de mai jos pe masina mea.
              Daca sunt necesare poze suplimentare - va rog sa nu va sfiiti sa imi cereti

              Multumiri anticipate.
              Attached Files
              sigpic
              This is My Ride!
              !Visit and enjoy!

              Comment


              • si inca o poza cu janta
                Attached Files
                sigpic
                This is My Ride!
                !Visit and enjoy!

                Comment


                • sa o stapanesti sanatos... ff bn arata acest model..

                  adauga si u o folie p geamuri si triple si o sa fie d nota 11
                  Last edited by spyd3r; 24 February 2013, 18:36. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • Arata foarte bine.Sa o folosesti sanatos.

                    Comment


                    • ar da bine cu jantele...parca ar merge si umpic mai jos
                      Attached Files
                      *****
                      sigpic
                      http://www.loganclub.ro/forum/masina...3.html?t=16273

                      Comment


                      • Multumesc razvan pentru simulare - cine stie ... cunoaste
                        Arata interesant cu jantele astea - doar ca am o singura mare nedumerire - jantele astea sunt de 6J, iar cele originale vin de 6,5J ... astfel nu stiu cum ar da pe grosimea anvelopei - tinand cont de faptul ca cele de 6 J sunt ceva mai inguste. ...
                        Multumesc tuturor pentru urari.

                        Cat despre folie pe geamuri - i-as pune doar ca sotia mea nu este adepta foliei ... si ca atare trebuie sa mai ducem ceva negocieri, plus ca avand si un copil de un an jumate ... am zis ca sa mai vada si el ceva pe geam cand mergem la plimbare.
                        Garda as vrea si eu sa o mai cobor ... deocamdata ne limitam la ce permite garantie ... cel putin pentru viitorul apropiat.
                        Last edited by M.FLORIN; 24 February 2013, 19:37. Reason: Automerged Doublepost
                        sigpic
                        This is My Ride!
                        !Visit and enjoy!

                        Comment


                        • Folia ajuta mult la confort vara, nu te mai arde soarele asa tare si nici lumina nu te deranjeaza
                          Ajuta si sistemul de climatizare al masinii care cel putin la ph1 mi se pare subdimensionat.
                          In ceea ce priveste ceea ce vezi prin folie, eu am cu transparenta 20% fata-spate, mai inchisa e doar cea de 5% si pe timpul zilei e ca si cum te-ai uita prin ochelari de soare, asa ca nu sunt probleme de vizibilitate din interior in exterior.

                          Comment


                          • N-o sa-ti para rau o secunda daca pui folie.
                            Merita toti banii.Numai sa nu iei teapa sa iti puna alta folie de talcioc, ci sa fie ceva mai popular ca brand.
                            Primele 2 zile o sa ti se para altfel lumina in masina, in rest n-o sa mai observi.

                            @geo_ultras faci pe prostul sau esti?..ca nu-mi dau seama.
                            e a 2-a oara cand te mananca spinarea.
                            Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

                            Comment


                            • Da si eu sunt de parere sa iti pui folie,schimba foarte mult aspectul masinii ,in plus poti opta la o folie cu ce transparenta vrei tu.

                              Comment


                              • O sa ma orientez si eu la sa ceva dar cu siguranta mai la vara.
                                Multumesc de sfaturi.
                                Totusi nu mi-ati spus cu jantele de 6 J ... in comparatie cu 6,5J.
                                Merci

                                Sent from my GT-I9300 using Forum Runner
                                sigpic
                                This is My Ride!
                                !Visit and enjoy!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google