BV 84 TMF - Noul LOGAN - Blue Persan - 0.9 Tce

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sincer .... nu imi pot da seama din poze. Nu le-am vazut live pe niciunul.
    sigpic
    This is My Ride!
    !Visit and enjoy!

    Comment


    • Astazi ... mai pe-nseart
      Attached Files
      sigpic
      This is My Ride!
      !Visit and enjoy!

      Comment


      • Azi ZI de plin ?
        "Nimeni nu scapa virgin, viata le-o trage la toti."
        "Parerile-s ca gaurile din cur , toti au cate una."

        Comment


        • La cat mai multi fara evenimente.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Bazilman View Post
            Azi ZI de plin ?
            A fost aseara :-). Mai nasol e ca la mine zi de plin e cel putin o data pe saptamana.

            Originally posted by stoicanu View Post
            La cat mai multi fara evenimente.
            Multzam. Asemenea si tie.
            Last edited by M.FLORIN; 15 November 2013, 10:39. Reason: Automerged Doublepost
            sigpic
            This is My Ride!
            !Visit and enjoy!

            Comment


            • Multi km inainte, si fara incidente..A mea n-a mai vazut plinu' de ani de zile))
              My turbo lag, give your MPI, a chance

              Comment


              • Toata lumea crede ca cel cu "plinul" e plin de bani.
                Eu am o reteta pe care o folosesc de multi ani : Bag benzina "de la jumate" in sus.
                Adica strang o data din bu.i si fac plinul, merg pana la jumate apoi alimentez iar pana la plin. Tot de 150 lei pui si de la becul de avertizare pana la jumate si de la jumate doar ca mergi tot timpul cu benzina, nu fortezi pompa, nu trage gunoaie, etc.
                Uneori, ca sa echilibrez cifra octanica, deoarece aceste masini trebuie sa mearga cu minim 95 (ceea ce nu cred ca au intotdeauna cele de 95) combin o alimentare cu 95 cu o alimentare de 99.
                "Nimeni nu scapa virgin, viata le-o trage la toti."
                "Parerile-s ca gaurile din cur , toti au cate una."

                Comment


                • Stai linistit Bazile ca de la 2 pavele in sus pompa nu are cum sa se arda , + gandeste-te ca atunci cand circuli constant cu rezervorul plin defapt iti va consuma mai mult masina ! de ce ? pentru ca ai mai multa greutate , mai bine sa alimentezi sa ai la bord minim 2 liniute jumatate e ideal in oras atat , nu sa-i faci plinul pt ca ai greutate in plus , si chiar se simte la consum , probat de mine.
                  sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                  Comment


                  • Vorbim de cca 20 Kg diferenta ? La cat "balast" cara unii prin portbagaj... aici sunt de-a dreptul maniac: nimic in plus in portbagaj, doar strictul necesar.
                    Aia 20 kg sa zicem ca folosesc la echilibrarea masinii si la "asezarea" ei pe sosea..
                    "Nimeni nu scapa virgin, viata le-o trage la toti."
                    "Parerile-s ca gaurile din cur , toti au cate una."

                    Comment


                    • Cred ca nici macar 20kg nu sunt.
                      50l benzina = 37 kg
                      sigpic

                      Comment


                      • Eu folosesc masina in primul rand pentru a ma deplasa la servici, iar cum zilnic fac peste 60 de km de naveta nici nu mai stau sa ma gandesc cat combustibil consum. Asta e si motivul pentru care in 11 luni am peste 20.000 de km.
                        Acum sa fim seriosi ... nu cred ca cele 35-40 de km in plus (date de plinul de combustibil) fac sa creasca consumul masinii.

                        Originally posted by Bazilman View Post
                        Toata lumea crede ca cel cu "plinul" e plin de bani.
                        ...
                        O daaaaa ...am la bani de ma dau pe-afara Daca mai zic ca lucrez si in domenul bancar .... toata lumea imi va spune mos craciun de acum incolo nu?
                        sigpic
                        This is My Ride!
                        !Visit and enjoy!

                        Comment


                        • Eu niciodata nu pun mai multa benzina decat am nevoie. De ce? Pentru ca daca stiu ca am benzina in rezervor, fac ce fac si imi gasesc de lucru' cu masina. Asa, stiind ca nu am, nu ma mai duc nicaieri .
                          sigpic

                          Comment


                          • O rugaminte pentru Mos Craciun...
                            Mosule te rog anul acesta sa imi aduci un cont gras in banca si o silueta subtire.
                            P.S. Mosule te rog sa nu le mai incurci asa cum ai facut si anul trecut !

                            La multi ani tuturor si multe urari de bine , sanatate si implinirea tuturor dorintelor.
                            Attached Files
                            sigpic
                            This is My Ride!
                            !Visit and enjoy!

                            Comment


                            • Sarbatori fericite!

                              Comment


                              • Arata bine masinuta... imi place
                                http://www.loganclub.ro/forum/flr_ul_meu-t22090p6.html

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google