BV 84 TMF - Noul LOGAN - Blue Persan - 0.9 Tce

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Cristin_M View Post
    Bun, de acord ca nu se ambaleaza la prima cheie, dar am mers 2-3 km prin oras apoi pe loc cand am ambalat-o scotea fum negru.
    2-3 km e putin ca sa ambalezi masina. Nu inteleg motivul ambalarii, dar vad ca e un hobby ciudat aici pe forum.

    Comment


    • Originally posted by Archangel80 View Post
      2-3 km e putin ca sa ambalezi masina. Nu inteleg motivul ambalarii, dar vad ca e un hobby ciudat aici pe forum.
      Masina ca masina, da' mai sunt si intre noi unii care se ambaleaza (in 2-3 secunde chiar).

      Comment


      • Cu ocazia asta am cautat (si gasit) niste sfaturi despre cum se merge cu motorul asta. Recunosc ca am incalcat cateva reguli din nestiinta, sper sa nu fi afectat turbina.

        Comment


        • Vine, vine primavara ...

          By phone ... using Tapatalk and Samsung S5!
          Attached Files
          Last edited by 77sky; 18 March 2015, 21:04.
          sigpic
          This is My Ride!
          !Visit and enjoy!

          Comment


          • Originally posted by M.FLORIN View Post
            Vine, vine primavara ...[ATTACH]498222[/ATTACH]

            By phone ... using Tapatalk and Samsung S5!
            Ba da frumoasa mai e ))
            Atat de bine nu a arata nici cand a iesit de la mumasa din fabrica ))
            Sa te bucuri de ea in continuare.
            Bravo. Jos palaria.

            Comment


            • La tine a nins?

              Ps: misto masina si jantele.
              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

              Comment


              • Multumesc domnilor.
                Pana spre amiaza a fost soare pe la mine ... acum ninge ca-n povesti.

                By phone ... using Tapatalk and Samsung S5!
                sigpic
                This is My Ride!
                !Visit and enjoy!

                Comment


                • Originally posted by M.FLORIN View Post
                  Vine, vine primavara ...
                  Originally posted by M.FLORIN View Post
                  Pana spre amiaza a fost soare pe la mine ... acum ninge ca-n povesti.
                  Asta că tot aminteai de primăvară!

                  Comment


                  • Salut Florin, vreau sa i-mi iau si eu jante de aliaj ca ale tale de la ,, super-jente,, sunt la un pret de 1341 ron toate patru.Zi-mi te rog daca sunt de incredere si daca esti multumit de jante.

                    Comment


                    • Salut.
                      Eu am fost foarte multumit de prestatia celor de la super jante. Marfa de calitate si livrare promta.
                      Bafta.
                      sigpic
                      This is My Ride!
                      !Visit and enjoy!

                      Comment


                      • Multumesc pentru informatie Florine. O sa le achizitionez si eu poate luna viitoare.

                        Comment


                        • Si daca tot a venit vara si vremea mesteritului ... am si eu o intrebare pentru cei care si-au montat lumini ambientale (pedalier sofer, pasager, poate si locuri spate). Ce leduri ati folosit?
                          P.S. A ajung intr-un final si RVC - urmeaza montajul in viitorul apropiat.
                          Multumesc
                          sigpic
                          This is My Ride!
                          !Visit and enjoy!

                          Comment


                          • Poti folosi cu incredere Module mini 3 LED SMD(sunt rezistente la apa,umezeala aupeste ele o rasina alba ) au si urechi de prindere pentru surub sau cu banda dublu adeziv.
                            Ai PM de la mine.
                            Last edited by bobbyred; 11 May 2015, 07:20.
                            Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                            Comment


                            • salut M. Florin. poti sa ma indrumi si pe mine pentru cateva accesorii gen bandouri, aparatori noroi, paravanturi?
                              Last edited by nicu72; 27 May 2015, 12:55.

                              Comment


                              • Cu mare placere dar nu stiu la ce sa te indrum ...
                                Daca vrei sa le cumperi le gasesti aici pe forum la preturi decente.
                                Daca vrei sa le montezi nici acolo nu e o mare problema.
                                Daca vrei pareri punctuale despre calitate, montaj etc poti gasi detalii fie aici in topic fie in sectiune Logan2 --accesorii

                                By phone ... using Tapatalk and Samsung S5!
                                sigpic
                                This is My Ride!
                                !Visit and enjoy!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google