BV 84 TMF - Noul LOGAN - Blue Persan - 0.9 Tce

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • De unde stii lucrul asta? Sau e "pamflet"?

    Comment


    • Daca era un pamflet specificam cu siguranta.
      Sa asteptam cu nerabdare data de 29 septembrie ... nu?

      By phone using Tapatalk and Galaxy S6 EDGE PLUS
      sigpic
      This is My Ride!
      !Visit and enjoy!

      Comment


      • Au inceput deja sa transpire baietii de prin uzina? )

        Comment


        • Am vazut in trafic loganuri cu botul si spatele acoperit. Poate le mai vad si reusesc sa fac ceva poze.
          sigpic

          Comment


          • cu ce dai plasticele alea de au efectul ala?

            eu folosesc momentan ceva de la arexons dar la tine parca e ceva diferit..

            arata f bine consola cu efectul asta de carbon

            ar fi fain daca acelasi tratament l-ar aplica si pe manerele portierelor fata si daca ar mai adauga un rand de manere si pt portierele spate identice cu cele de pa fata.. cu scobitura aia tare greu se inchide portiera

            Comment


            • Plansa e pusa de el. In cea de a II-a poza se vede plansa originala in dreapta.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by cristi.... View Post
                cu ce dai plasticele alea de au efectul ala?

                eu folosesc momentan ceva de la arexons dar la tine parca e ceva diferit..
                Ai raspunsul aici

                Comment


                • Originally posted by MihaiiahiM View Post
                  Plansa e pusa de el. In cea de a II-a poza se vede plansa originala in dreapta.
                  Trimul a fost achizitionat separat. Cum spuneam si mai devreme, aceasta va fi trimul logan 2 ph2.
                  Momentan nu pot da mai multe detalii ... asa am primis celui de la care am primit acest trim.
                  Oricum pe piata deja au aparut mai multe elemente de ph2 - de la calandru pana la RVC. Insa nu vor fi expuse la vanzare pana dupa lansarea oficiala.
                  Deci ... putintica rabdare.

                  By phone using Tapatalk and Galaxy S6 EDGE PLUS

                  Originally posted by cristi.... View Post
                  cu ce dai plasticele alea de au efectul ala?

                  eu folosesc momentan ceva de la arexons dar la tine parca e ceva diferit..

                  arata f bine consola cu efectul asta de carbon

                  ar fi fain daca acelasi tratament l-ar aplica si pe manerele portierelor fata si daca ar mai adauga un rand de manere si pt portierele spate identice cu cele de pa fata.. cu scobitura aia tare greu se inchide portiera
                  Grija mare cu solutia aia.
                  Compozitia chimica e destul de periculoasa pentru plasticele de logan.
                  In idee nu prea conteaza ce aplici pe plastice ci mai degraba cu ce cureti plasicele. Degeaba aplici un "dressing" daca plasticul nu e curatat temeinci.
                  Am mai multe solutii de dressing pentru plastice ... le aplic in functie de efectul dorit - de la mat la lucios.
                  Detalii pe privat ... nu vreau sa fac reclama aici.

                  By phone using Tapatalk and Galaxy S6 EDGE PLUS
                  Last edited by M.FLORIN; 23 September 2016, 08:02. Reason: Automerged Doublepost
                  sigpic
                  This is My Ride!
                  !Visit and enjoy!

                  Comment


                  • Aia e grila de L52 Ph2 dar culmea modelul de inserție e de pe Dokker, oricum arată bine
                    Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                    Comment


                    • Pai ... ziceai ca nu iti prea place
                      sigpic
                      This is My Ride!
                      !Visit and enjoy!

                      Comment


                      • uite arexons dasta folosesc sI cam asa arata suprafetele sterse cu el, eu zic ca destul de bine. tot de la arexons folosesc si ceara rapida si Solutia pt anvelope. daca produsele astea sunt periculoase pt aplicatiile pt care sunt destinate te rog sa-mi spui, sa nu ma trezesc cu vreo prostie cu toate ca nu e prima data cand le folosesc, am vreo 3 ani cu ele

                        solutiile sunt prea acide sau?
                        Attached Files

                        Comment


                        • Ok. Hai sa discutam in privat sau telefonic daca vrei ...
                          Merci.
                          sigpic
                          This is My Ride!
                          !Visit and enjoy!

                          Comment


                          • Asadar ... am facut consiliu de familie si am concluzionat ca e nevoie de o schimbare. Si cum cel mai mic membru al familiei vrea Prestige iar noi restul vrem easy-R am zis ca ... de ce nu.
                            Prin urmare scoatem utilajul la vanzare. Eu ma gandesc la vreo 8.000 euro, dar sunt deschis la negocieri.
                            Merci.

                            By phone using Tapatalk and Galaxy S6 EDGE PLUS
                            sigpic
                            This is My Ride!
                            !Visit and enjoy!

                            Comment


                            • Poate ai noroc si mai prinzi o etapa de rabla. Baftă!
                              sigpic

                              Comment


                              • mai bine mai ai putina rabdare si iei faceliftu cu easy r

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google