BV 84 TMF - Noul LOGAN - Blue Persan - 0.9 Tce

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ai dreptate Mihai o realitate parca rupta din povesti, ceva de vis. Am avut si eu ocaza sa trec pe acolo iarna.

    Comment


    • In privinta peisajelor de prin zona ... intr-adevar avem multe locuri frumoase - munti frumosi in general. Din pacate avem o problema cu drumurile pe care circulam; si de multe ori sunt mai bune iarna pentru ca mare parte din gropi sunt acoperite cu gheata. Cand se topeste ... partea a doua.
      Revenind; astazi am ajuns si eu prin zona - la cabana parintilor mei - frumos peisaj.

      Multumesc.

      P.S. In peisaj apare si loganul tatalui meu.
      Attached Files
      sigpic
      This is My Ride!
      !Visit and enjoy!

      Comment


      • Pfoi ce peisaj splendid. Ca in povestile cu mos craciun te invidiez
        My Ride ! B - 29 - TmT

        Comment


        • Merci. ... Mosu e in pauza acum, il asteapta pe Iepurasu
          sigpic
          This is My Ride!
          !Visit and enjoy!

          Comment


          • frumoasa zona. misto peisajul. merita petrecuta o vacanta doua intr-un peisaj asa frumos. cat despre masini sa le stapaniti sanatosi si sa nu aveti probleme cu ele.

            Comment


            • As sta o vreme la o cabana, asa rupt de lume .Frusmos!!!!!

              Comment


              • maine o sa am un logan cu cotiera din fabrica montata .. o sa imi soseasca pentru un client si o sa postez o poza sa vedem ce mare noutate e cotiera .....
                Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

                Comment


                • Asteptam sa vedem minunea de cotiera. Sa faci poze si la sistemul de prindere si sa ne spui daca este rezistenta.
                  sigpic

                  Comment


                  • Deci ... avem poze cu cotiera?

                    Sent from my GT-I9300 using Forum Runner
                    sigpic
                    This is My Ride!
                    !Visit and enjoy!

                    Comment


                    • unde este facuta poza m.florin ? in ce localitate?

                      Comment


                      • Zona turistica Dejani com. Recea jud. Brasov

                        Sent from my GT-I9300 using Forum Runner
                        sigpic
                        This is My Ride!
                        !Visit and enjoy!

                        Comment


                        • media nav-ul de la dacia are posibilitatea montatii unei camere marsarier? pot viziona filme pe media nav?

                          Comment


                          • Nu am studiat acest aspect ... dar nu prea cred ca are si intrare video pt camera spate.
                            Filme sigur nu stie sa citeasca. Sau cel putin format .avi nu stie. Alt format nu am incercat.

                            Sent from my GT-I9300 using Forum Runner
                            sigpic
                            This is My Ride!
                            !Visit and enjoy!

                            Comment


                            • Din cate mi s-a spus nu citeste decat fisiere audio nu si video (indiferent de format). Motivul invocat : propria siguranta în trafic - sa nu fii tentat sa te uiti la vreun film cand conduci. La cum e incastrată în bord cam greu de scos sa vezi daca are intrare video pentru camera. Si oricum nu cred ca permite acualul soft asa ceva. Poate in timp mai umblă baietii la ele si vor putea face mai multe. Mie unul chiar mi-ar plăcea sa vad si videoclipul melodiei pe care o ascult pe ecran.

                              Comment


                              • Ca sa il demontezi nu este mare lucru - pe al meu l-au demontat cei din reprezentanta cand au montat alarma auto. Se declipseaza trim-ul din jurul lui si apoi se demonteaza 4 suruburi torx in care este prins media nav-ul (sistemul este asemanator celor din gruprul VAG pe RCD-urile montat de ei).
                                Dar din cate am cautat eu pana acum nu am prea gasit pe niciunde daca se poate adapta o camera de mers inapoi sau un soft pentru video etc. Poate ca mai incolo se vot gasi solutii. ... Oricum sunt sigur ca si acest media nav isi va gasi in curnat cateva chinezarii care il pot inlocui perfect si care sa aiba si o gramada de alte functii noi (video in si video out, poate internet etc).
                                sigpic
                                This is My Ride!
                                !Visit and enjoy!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google