Logan Diesel Cu Ceva Kilometri

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    salut

    eu la 17 50 205 merg cu 2.2 pe ele
    sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

    Comment


    • #77
      RFT ? That's rich !

      Mi-s curios in cat timp iti pica directia.
      sigpic

      Comment


      • #78
        Las-o sa pice) La cati km are ma mir ca a tinut pana acum.
        La RFT e normal sa fie anvelopa mai moale? Nu cred. Voi ce stiti?
        Last edited by loloatevistul; 10 July 2013, 00:04.

        Comment


        • #79
          Vrem sa vedem poze cu ele pe masina,apropo cati km ai pana acuma?

          Comment


          • #80
            Ieri parca avea 308.746 sau ceva de genul.

            Comment


            • #81
              Originally posted by loloatevistul View Post
              @einstein1984, ia spune-mi tu gogule cum "ii feresti si pe altii" atunci cand esti la inghesuiala? Ce gandesti tu? Mai bine sa-l feresc p'asta care vine in mine si sa dau in celalalt si sa pic eu vinovat sau sa dau in asta care-i bou si vine spre mine? Zi tu! Apropo, sa nu ma iei cu chesti de genu' "sunt mai mare ca tine" si etc... , am frate mai mare ca tine.
              Eh, mai sunt unii care anticipeaza situatiile periculoase sau lasa mereu spatiu pentru "unu care vine spre el" in loc sa reactioneze cand se intampla. In mod straniu, sunt oameni cu mai multe sute de mii de km decat ai tu ani de viata fara accidente, nici din vina lor nici a altora (si nu aduc vorba de mine aici).
              Cauta pe google: "conducere preventiva" sau site-urile cu sfaturi pentru motociclisti (astia in general trebuie sa-i fereasca si pe altii pentru ca chiar daca nu e vina lor tot nu scapa bine din accident) si mai vorbim dupa aia.
              Ce-i drept , poate in Pitesti e mai greu sa eviti un accident ca deh, piese ieftine, soferi talentati etc.
              Presiunile la anvelope le vezi pe site-ul producatorului la modelul si dimensiunea respectiva. Ai grija cu ele la SH ca e posibil sa fi fost rulate pe pana.
              Ah, si nu ma cheama Gogu. Salutari fratelui tau!
              Last edited by einstein1984; 16 August 2013, 14:48.
              Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

              Comment


              • #82
                Am si un logan deasta..cu 322000 km,si arata mult mai bine la vopsea ;))se vede ca nu prea a fost in posesia ta.
                Prea multii prostii pentru o tara asa mica

                Comment


                • #83
                  A fost in 10 maini cum s-ar zice) A fost spalata doar la perie, nu a vazut spalatorie auto vreo data. Aripa dupa dreapta e belita rau, n-are linie, e coapta, e vai steaua ei(nu-i cea originala). In rest..., ce naiba sa-i mai zic:| Abia astept sa vina 2014 ca sa intru intens pe ea.
                  Acum am observat, a ta e Ambition, exact ca a mea

                  Comment


                  • #84
                    Salut,nu te supara pe mine dar tot vorbesti de jante,de vopsit,de cauciucuri,de presiune si pozele alea cu ele montate pe masina mama lor de jante.......nu mai apar,bafta!

                    Comment


                    • #85
                      Am spus-o de nenumarate ori, jantele vor fi puse pe masina abia anul viitor.

                      Comment


                      • #86
                        Vreau sa dau plafonul jos si nu stiu cum sa scot braduletii aceia fara sa ii rup. Ma intereseaza sa il vopsesc. Stiu ca era un tutorial dar nu mai tin minte cum se intitula. Daca ma puteti ajuta, va multumesc

                        Comment


                        • #87
                          vezi pe tutorialelogan.ro la antifonare parca foloseste o cheie de 10 si faci parghie ca sa-i scoti.
                          Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                          Comment


                          • #89
                            arata bine ! ! ! 17" nu? dar trebuie arcuri sa o cobori! Cand vine iarna tu asa o pregatesti :P???
                            sigpic
                            The MVP

                            Comment


                            • #90
                              Stiu ca trebuie arcuri. Nu, eu le-am pus ca sa vada si ochiu' meu cum o sa arate incaltata cu ele Pt. iarna se "pregateste" doua bucati de "caucioace" de iarna si motorina)

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google