Nt 06 Lxe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Toata lumea ma intreaba........Sunt raritati ledurile astea..
    Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

    Comment


    • #47
      In legatura cu ledurile albe.....Se gasesc la pretul de 40 lei SETUL.
      Bun, acum....Astazi, masina mea a facut superbii 40.000km, din data de 03 august 2007.
      Am primit cadou zilele astea un set de protectii aripi, le-am montat si eu,in sfarsit azi, dupa ce am spalat masina.
      Modificari nu prea am mai facut la masina........In schimb mi-am cumparat un set de neoane de 1m, si le-am montat sub masina.Legaura de electrica am facut-o in pozitie. Auzind zvonurori,ca , politia se leaga de masini cu luminile amplasate in alte zone decat cele care le au din fabrica, m-am decis si am dat neoanel jos,urmand sa le montez din nou la vara,facand legaturi direct de la baterie,si cu un intrerupator montat in interioruk masinii.Vor mai urma alte modificari de design exterior, la vara, pana atunci...GOD SPEED
      Attached Files
      Last edited by valeriuciprian; 6 December 2008, 20:19.
      Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

      Comment


      • #48
        Am remediat eroarea...
        Succes in continuare cu masina...Bine ca ai scapat de neoane
        sigpic

        Comment


        • #49
          O mica "bucurie"

          Am spalat si eu masina astazi, ca tare mazaca mai era, am dat si cauciucurile cu pix alb, anumea pt scris........si cand sa ies din parcarea spalatoriei, .....buf....
          Mi-a luat unu numarul de inmatriculare. VIna....binenteles k a mea, caci nu am dat prioriatate....deci...6pct, 321 roni amenda{162,in 48h} si permis suspendat pe 2 luni.
          Aeea conducea un oltcit,si pe partea dreapta o "bucurie"....portiera si aripa spate....iar eu..doar suportul de nr de inmatriculare.Politaiul mi-a dat sa schimb bara fata cu totul, chiar daca la mine nu se vede nimik.
          Attached Files
          Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

          Comment


          • #50
            nasol cristi Imi pare rau sa aud asta !
            sigpic

            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

            Comment


            • #51
              In seara asta, m-am agitat ca un peste...si am dat niste telefoane in stanga si in dreapta, primul la o tipa care lucreaza la tribunal, si al 2lea la un politai. S-a constata ceea ce ma gandeam eu.Procesul verbal este NUL. Maine ma duk sa imi ridic permisul inapoi.
              Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

              Comment


              • #52
                iupiii...asta da veste buna de sarbatori ;)
                sigpic

                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                Comment


                • #53
                  Inca ceva........mi s-a rupt suportul de numar personalizat cu sigla Logan Club, asadar, am luat un nou suport, si l-am personalizat eu.
                  Voi ce parere aveti?
                  E de mana facut.
                  Attached Files
                  Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                  Comment


                  • #54
                    I-mi pare rau de ce ai patit,sa ai bafta la inapoierea permisului,iar suportul arata ok mai ales ca erai si negru de suparare (se poate si mai bine) Sa na mai tii la curent cu recuperarea. Bafta si numai bine.

                    Comment


                    • #55
                      S-a simtit spiritul Craciunului, asa-i Cristi? Ca altfel nu-mi explic.
                      Multa bafta si sarbatori fericite tuturor

                      Comment


                      • #56
                        ..Da..pai am facut contestatia de rigoare...si pe 27 ianuarie ma vad cu politaiul la tribunal, sa imi anuleze procesul verbal,caci nu m-a incadrat corect la fapta pe care am comis-o, si in proces nu a stipulat k imi va retine permisul...deci?!!???
                        Astia trebuie f****i in gura, pe romaneste.
                        Last edited by cristi3775; 23 December 2008, 18:17. Reason: Automerged Doublepost
                        Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                        Comment


                        • #57
                          nu o sa te vezi cu poIitistu'. vine cineva din cadruI compartimentuIui juridic, iar procesuI verbaI iI va anuIa judecatoruI. MuIta bafta & sarbatori fericite!
                          MiNnRuZ

                          Comment


                          • #58
                            Noi modificari

                            dupa micul incident din data de 22.12.2008, m-am hotaratintr-un final, sa fac niste schimbari de look, la a mea masina.Asadar, m-am interesat in stanga si in dreapta ce si cum, si apoi am dat drumul la treaba. Cam asa v-a arata de acum in colo, pana la alte modificari.
                            Attached Files
                            Last edited by valeriuciprian; 9 January 2009, 21:51.
                            Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                            Comment


                            • #59
                              Bravo tata. Sa ne faci, tocmai tu, una ca asta? Frumos ii sta.
                              Imi place. Pilot tuning corect?

                              Comment


                              • #60
                                foarte corect Lucian....RACING LINE....numai k nu am mai luat si pragurile.....se incarca factura prea tare..si batea la ochi,nu de alta...
                                Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google