Nt 06 Lxe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Da...sunt super barele...oare daca le vopsesti in alta culoare decat culoarea masinii?Nu stiu ...ceva care sa se asorteze cu restul...
    sigpic

    Comment


    • #62
      cat te-au costat? sau, mai bine zis, cat te-ar fi costat spoilerele?
      sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

      Comment


      • #63
        frumos...sa o stapanesti sanatos in continuare si fara incidente!
        am vazut ca ai fost intrebat daca ajuta la ceva chederele ( sper ca e corect scris ) ..
        bafta in continuare !
        " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

        Comment


        • #64
          @lucialina-pretul spolerelor sunt:fata-550ron,spate-535ron. Fara montaj si vospsea. Si sunt de tuning.Daca ar fi fost sa iau de la reprezentanta, spoilere normale de logan ajunge la pretul de 710ron stock,nevopsit,si fara montaj.
          @tzony_18-Chederele....da sunt utile..am mai explicat de "N" ori-impiedica intrarea prafului,mizeriei prin despartitura usii. Este ff practicabil.Nu-mi pasa ce comentarii sunt la adresa asta,eu stiu doar ca este practic.
          Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

          Comment


          • #65
            Auzi..cristi3775,tu spui ca faci manevra pe Casco,adica bati putin cu ''pipeta''de banii altcuiva si ,desi recunosti ca ai comis-o,spune clar si in lege ca in cazul neacordarii de prioritate ,daca s-a cauzat accident,se impune masura complementara a retinerii permisului de conducere, TU - cel VINOVAT il f..i in gura pe cel care nu a avut nimic a face cu accidentul,doar a facut constatarea? ''Astia trebuie f****i in gura, pe romaneste'' cred ca ''astia'' trebuie inlocuiti cu TU.
            Supermoderatorii,in avertizati pe alti membri ca scriu cu sh,tz....si pe cei care expun ''mangleala si ciordeala'' ,sa nu mai zic favoritismul,....nimic?
            Daca ti se termina bateria la telefon si te stropeste un copil cu pistolul cu apa,ce faci...? daca nu poti da telefoane ....?
            Ce-or zice forumustii care au incercat si ei o inmatriculare,reparatie.....altele...ca tot omul,''stand la rand'',fara unitati pe telefon,ca te afli printre noi?
            Cei ca tine ......nu mai spun ca imi iau banned ,dar sper ca te ajuta imaginatia sa subintelegi.
            A...frumos kitul,asteptam poze cu el vopsit,sa pui poze ( ca sa nu fiu chiar de tot off-topic ;scuze,dar in ciuda incordarii,nu m-am putut opri sa-mi vars amarul)

            Stimabile, mai multa atentie la ce spui...
            Last edited by Cezar; 10 January 2009, 01:40.

            Comment


            • #66
              Acum am ajuns akasa de la service...In sfarsit au terminat si baietii astia cu ale mele spoilere.Imi pare rau ca nu am poze acuma.....dar mi s-a descarcat telefonul.......si s-a facut si seara...
              Primele impresii....arata bestial...ii confera masinii un nou look, unul deosebit. Numai bine,mi-am pus si un tips de la PILOT cu sita......Poze maine.
              Pragurile,urmeaza sa le montez la vara....caci e prea frig acuma.
              Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

              Comment


              • #67
                felicitari cristi pentru spoilere.

                @bobodivns , citeste cu atentie, si vezi ca zice ca nu s-a incadrat unde trebuia procesul verbal, de aceea s-a declarat nul, adica nu i-a dat ce amenda terbuia. cat despre bari, s-a descurcat sa le cumpere de unul singur :P

                cristi, vreau sa le va dsi vopsite si cu un eleron ceva sa ai full tuning
                sigpic

                Comment


                • #68
                  @iamagi Chestiunea cu amenda si rabufnirea mea le-am discutat cu cristi pe p.m.si cred ca ne-am facut amandoi intelesi si acceptati,unul de catre celalalt,asa ca ...zii despre masina omului.Totusi,pt cultura si imaginea ta(poate te cunoaste vreo careva personal din cei de pe forum),pot sa iti aduc la cunostinta ca procesul -verbal nu este cel incadrat ci FAPTA COMISA,care este prevazuta de art.....din.....si sanctionata de art....din.....Apoi procesul verbal nu ''s-a declarat nul'',pentru ca nu poate face asta singur si nici ''nu a fost declarat nul'' (exprimarea corecta) pt ca doar instanta de judecata poate face asta si termenul e pe 27 ianuarie.

                  Cristi,eu zic sa nu pui eleron ca sa faci ''full tuning'',ca poate mai ai vreodata vreo idee si....daca e deja full.....cum o mai pui in practica...? Si....cum ai reusit sa te descurci sa cumperi 'barile' de unul singur cand lumea .... le cumpara in grup....?oare...?
                  Last edited by bobodinvs; 15 January 2009, 08:12. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • #69
                    pozele....

                    Sigur vor aparea multe pareri.....am sa tin probabil cont de unele din ele..
                    Am sa mai pun cate ceva pe masina,atunci cand vor fi mai multe finante. Tot ce fac,e din pasiune.
                    Attached Files
                    Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                    Comment


                    • #70
                      Va rog sa terminati cu discutiile off topic.Orice problema, nelamurire se poate discuta prin Pm/telefon sau mess.
                      Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                      Comment


                      • #71
                        arata bine hai cu janteleeeeeee
                        sigpic

                        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                        Comment


                        • #72
                          Jante si eleron fara astea nu da bine treaba.

                          Comment


                          • #73
                            eleron recomand cel de la Zender ! Jante...nu negre...!!
                            sigpic

                            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                            Comment


                            • #74
                              Fata arata foarte bine,nu ''exagereaza'' prea mult de la imaginea loganului si il personalizeaza.Bara spate parca e putin cam ''fortata'',dar mai putin conteaza parerea mea.Eleron merge ceva stil M3.codita pe portbagaj,daca pui gen EVO sau altceva mai ridicat o sa fie prea impopotonata si fara gust,insa arata destul de elegant si fara.Jantele,pe 16'',ar imbunatati radical aspectul masinii,cred ca si bara spate ar arata mult mai bine completata cu jante care sa-ti faca ecartamentul mai mare.Sa-ti dea Dumnezeu ''putere''sa le poti achizitiona ;)

                              Comment


                              • #75
                                super cristi, ti-am mai zis, mai bine stau pe masina mea . se aseaza frumos, dar ti-am zis trebe un eleron acolo. de curiozitate intreb ca nu am 'pipait' pana acum o bara spate de la pillot, mai ai beculetul care lumineaza bara spate?
                                m-am uitat bine la bara spate, zi-mi daca ma insel, dar este mai deschisa la culoare decat restul masinii. am pus poza sa vezi diferenta. cumpara-i si pragurile alea acum ca pare aiurea fara...
                                Attached Files
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google