Logan II PANA CORBULUI

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • emilemy
    replied
    Wowww ! Felicitari si s-o stapanesti sanatos ! E superbaaaaa .... am si eu o nelamurire , daca e varianta full , nu trebuia sa aibe si jante de aliaj ?

    Leave a comment:


  • Ampt
    replied
    Să te poarte sănătos şi să te bucuri mereu de ea, exact ca în prima zi!

    Leave a comment:


  • GFN
    replied
    Multumesc.
    Stai sa vezi cand o sa ii pun jantele negre cu dunga rosie , etrierele si tamburii rosii, si alte cateva dungi rosii pe ici pe colo, ca la Golf GTI.

    Leave a comment:


  • bGy
    replied
    Sa o stapanesti sanatos si sa te plimbe multi km fara probleme, culoarea e marfa rau!

    Leave a comment:


  • GFN
    replied
    Azi a fost ziua Z am ridicat masina de la dealer.
    Mie unul mi se pare diferenta destul de mare in bine fata de cealalta masina la cum se conduce si tinuta de drum.
    in rest sunt uimit de consum care chiar si dupa cativa zeci de km a scazut la 5,5L/100 condus mixt.
    Poze cu corbul.
    Attached Files

    Leave a comment:


  • jelly
    replied
    Felicitari pentru achizitie si sa te plimbe pe unde vrea inimioara ta!

    Leave a comment:


  • AlexDorin
    replied
    Salut GFN,

    Felicitari pentru achizitie si sa fie intr-un ceas bun. Loganul nou chiar arata bine dar culoarea este foarte pretentioasa. In schimb motorizarea este super pe masina asta. Multa lume spune ca nu e bine sa dai atatia bani pe o dacie, eu zic ca este bine deoarece daca te uiti pe piata si cauti un diesel echipat cu de toate (si aceeasi putere) ....mai putin de 13-14 mii nu gasesti...si acelea destul de slabute ca schipare. Eu as da banii pe o astfel de masina deoarece fata de generatia trecuta este un salt inainte si in plus nu vei da chiar 12500 full...mai gaseti o reducere, sau o masina stoc...sau o rabla....vei da in jur de 10-11 mii in functie de oferte si discounturi...ceea ce mie mi se pare extraordinar pentru un diesel (foarte bun de altfel de la renault).

    Stima,
    Alex

    Leave a comment:


  • GFN
    replied
    Multumesc Kojak, numai bine.
    Nu prea imi place forma Dusterului plus ca era mult mai scump si asa nu ma dau banii afara din casa ,consumul un pic mai mare decat loganul ca este mai greu si mai putin aerodinamic si alta chestie este ca unde am locul de parcare nu stiu daca incapea Dusterul ca este cam stramt locul.

    Leave a comment:


  • Kojak
    replied
    Sa fie intr-un ceas bun!
    Asteptam sa ne tii la curent si bineinteles...cu un jurnal de bord, din martie incolo.

    Leave a comment:


  • jonnie007
    replied
    ma rog...daca e ok "permutarea" totul e in regula! 11500 e ceva pt un Logan! Duster nu iti facea cu ochiu`?

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google