Logan II PANA CORBULUI

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • GFN
    replied
    Cateva poze de la plimbarea de weekend pana la Voineasa si lacul Vidra, mai sus spre Obarsia Lotrului nu va sfatuiesc sa va duceti ca sunt niste gropi de rupeti masina in doua.
    Attached Files

    Leave a comment:


  • Kojak
    replied
    Am inteles. Filtru de duminica dimineata special ptr. club-eri veseli.

    Leave a comment:


  • GFN
    replied
    Da Kojak am inca numerele rosii si intentionez ca le tin pana aproape de expirare, acum am toate taxele platite mai tin de ele pana ma duc la politie sa o inmatriculez.
    In dimineata aia nu m-a oprit doar pe mini ci tot ce venea dinspre piata muncii spre stadion,erau baietii pusi sa aduca bani la buget.

    Leave a comment:


  • dan.moraru
    replied
    Dungile de la grila,jantele cu dunga rosie,etrierii si tamburii facuti tot cu rosu zic ca sunt de ajuns,poate si capacele la oglinzi,dar cred ca e deja prea mult.Incearca un VT sa iti faci o idee cum ar arata si cu capacele oglinzilor.http://www.loganclub.ro/forum/masini...11530p177.html
    Last edited by dan.moraru; 17 March 2014, 18:02.

    Leave a comment:


  • Kojak
    replied
    Originally posted by GFN View Post
    De dimineata ma indreptam spre serviciu pe la 5 fara ceva cand m-a oprit de la rutiera pe la Piata muncii
    Inteleg ca inca ai numerele rosii?

    Leave a comment:


  • GFN
    replied
    De dimineata ma indreptam spre serviciu pe la 5 fara ceva cand m-a oprit de la rutiera pe la Piata muncii, dupa ce s-au uitat politistii la acte unul ma intreaba daca dungile rosii le-am facut eu.I-am raspuns ca da pentru ca da bine pe masina neagra, la care el "Intradevar arata mult mai bine decat cu nichelul ala".
    M-am gandit si eu la usi sau prag sa mai fac o dunga rosie dar mai intai astept sa vad cum arata cu jantele cu dunga si etrierele si tamburii rosii. Dupa aia nu vreau sa arate a kitch, mai bine putin si discret.

    Leave a comment:


  • logan21cdc
    replied
    Foarte buna ideea cu autocolantul rosu de la grila. Cred ca ar merge si niste protectii laterale la muchia de jos a portierelor colantate tot in rosu. Bafta!

    Leave a comment:


  • D-FENS
    replied
    Masina chiar imi place,e superba.Si eu am avut o Dacie cu o culoare pretentioasa.O spalam si ii dadeam cu polish saptamanal.Era de munca,dar rezultatul final era pe masura.Intre timp a fost furata,nu de la mine,de la cel care o cumparase de la mine.
    Cred ca cei care te depaseau iti admirau masina,accesoriul pus de baietelul tau starnea zambete....
    Toate cele bune!

    Leave a comment:


  • GFN
    replied
    Multumesc D-FENS.
    Azi am facut o plimbarica pana la Curtea de Arges si apoi Vidraru,iar fiimiu a gasit un accesoriu care se potriveste de minune la luneta, la inceput nu intelegeam de ce unii care in timp ce ma depaseau zambeau si se uitau la noi in masina.
    Attached Files

    Leave a comment:


  • D-FENS
    replied
    Frumoasa masina,culoarea pretentioasa dar eleganta.
    Sa te bucuri de ea!

    Leave a comment:


  • NadgobSuiram
    replied
    Suuuuuper, imi place cum arata, ma gandesc sa fac si eu dar cu portocaliu, masina fiind alba. Merci fain

    Sent from my GT-P3100 using Forum Runner

    Leave a comment:


  • emilemy
    replied
    Da bine cu "dungile rosii " .... asteptam jantele negre cu " dunga rosie " ..... Felicitari ! E superba !

    Leave a comment:


  • GFN
    replied
    Ai dreptate , este la depoul Pantelimon de metrouri.

    Leave a comment:


  • k800
    replied
    seamana mai degraba a depou...ceva

    Leave a comment:


  • GFN
    replied
    Da ,numai ca pe acolo nu prea trec metrouri asa des spre norocul meu.

    Pentru colegul care m-a intrebat de dungile de la grila , am facut azi o poza pe lumina sa vezi mai bine cum da pe masina.
    Attached Files

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google