Logan II PANA CORBULUI

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    salutare, si sa o stapanesti sanatos si fara incidente. Imi poti spune te rog cum ai facut dungile rosii pe masca de la radiator, e autocolant? sau altceva
    merci fain

    Comment


    • #47
      Salut! si multumesc.
      Dungile sunt facute cu autocolant rosu lipit peste ornamentele nichelate.
      Uite si o poza cu lucrarea finalizata un pic neclara pentru ca am miscat aparatul.
      Attached Files
      Captain of the black pearl

      Comment


      • #48
        stationai pe calea ferata? :-D
        sigpic

        Comment


        • #49
          Da ,numai ca pe acolo nu prea trec metrouri asa des spre norocul meu.

          Pentru colegul care m-a intrebat de dungile de la grila , am facut azi o poza pe lumina sa vezi mai bine cum da pe masina.
          Attached Files
          Captain of the black pearl

          Comment


          • #50
            seamana mai degraba a depou...ceva

            Comment


            • #51
              Ai dreptate , este la depoul Pantelimon de metrouri.
              Captain of the black pearl

              Comment


              • #52
                Da bine cu "dungile rosii " .... asteptam jantele negre cu " dunga rosie " ..... Felicitari ! E superba !

                Comment


                • #53
                  Suuuuuper, imi place cum arata, ma gandesc sa fac si eu dar cu portocaliu, masina fiind alba. Merci fain

                  Sent from my GT-P3100 using Forum Runner

                  Comment


                  • #54
                    Frumoasa masina,culoarea pretentioasa dar eleganta.
                    Sa te bucuri de ea!
                    Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                    Comment


                    • #55
                      Multumesc D-FENS.
                      Azi am facut o plimbarica pana la Curtea de Arges si apoi Vidraru,iar fiimiu a gasit un accesoriu care se potriveste de minune la luneta, la inceput nu intelegeam de ce unii care in timp ce ma depaseau zambeau si se uitau la noi in masina.
                      Attached Files
                      Captain of the black pearl

                      Comment


                      • #56
                        Masina chiar imi place,e superba.Si eu am avut o Dacie cu o culoare pretentioasa.O spalam si ii dadeam cu polish saptamanal.Era de munca,dar rezultatul final era pe masura.Intre timp a fost furata,nu de la mine,de la cel care o cumparase de la mine.
                        Cred ca cei care te depaseau iti admirau masina,accesoriul pus de baietelul tau starnea zambete....
                        Toate cele bune!
                        Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                        Comment


                        • #57
                          Foarte buna ideea cu autocolantul rosu de la grila. Cred ca ar merge si niste protectii laterale la muchia de jos a portierelor colantate tot in rosu. Bafta!

                          Comment


                          • #58
                            De dimineata ma indreptam spre serviciu pe la 5 fara ceva cand m-a oprit de la rutiera pe la Piata muncii, dupa ce s-au uitat politistii la acte unul ma intreaba daca dungile rosii le-am facut eu.I-am raspuns ca da pentru ca da bine pe masina neagra, la care el "Intradevar arata mult mai bine decat cu nichelul ala".
                            M-am gandit si eu la usi sau prag sa mai fac o dunga rosie dar mai intai astept sa vad cum arata cu jantele cu dunga si etrierele si tamburii rosii. Dupa aia nu vreau sa arate a kitch, mai bine putin si discret.
                            Captain of the black pearl

                            Comment


                            • #59
                              Originally posted by GFN View Post
                              De dimineata ma indreptam spre serviciu pe la 5 fara ceva cand m-a oprit de la rutiera pe la Piata muncii
                              Inteleg ca inca ai numerele rosii?

                              Comment


                              • #60
                                Dungile de la grila,jantele cu dunga rosie,etrierii si tamburii facuti tot cu rosu zic ca sunt de ajuns,poate si capacele la oglinzi,dar cred ca e deja prea mult.Incearca un VT sa iti faci o idee cum ar arata si cu capacele oglinzilor.http://www.loganclub.ro/forum/masini...11530p177.html
                                Last edited by dan.moraru; 17 March 2014, 18:02.
                                sigpic
                                https://www.facebook.com/ornamentegradinacraiova/
                                http://www.loganclub.ro/forum/my_rid...0.html?t=32360

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google