Logan II PANA CORBULUI

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Multumesc.
    Stai sa vezi cand o sa ii pun jantele negre cu dunga rosie , etrierele si tamburii rosii, si alte cateva dungi rosii pe ici pe colo, ca la Golf GTI.
    Captain of the black pearl

    Comment


    • #17
      Să te poarte sănătos şi să te bucuri mereu de ea, exact ca în prima zi!

      Comment


      • #18
        Wowww ! Felicitari si s-o stapanesti sanatos ! E superbaaaaa .... am si eu o nelamurire , daca e varianta full , nu trebuia sa aibe si jante de aliaj ?

        Comment


        • #19
          Jantele de aliaj sunt opţionale chiar şi la varianta "full" Laureate!

          Comment


          • #20
            Multzam pentru urari.
            Ca sa fie Full mai trebuia ca cumpar Pack look(350 E) care consta in geamuri electrice spate si jante aliaj dar am jantele de aliaj de la cea veche iar geamurile electrice pe spate nu ma deranjeaza ca nu am treaba eu sa stau in spate
            Last edited by GFN; 3 March 2014, 21:04.
            Captain of the black pearl

            Comment


            • #21
              S-o conduci si sa va plimbe sanatosi!

              Arata bine masina pe negru...parca ar merge si o folie pe geamurile spate si luneta.
              La capitolu' insonorizare, cum sta? Cred ca sunt diferente sesizabile intre aia veche si asta.

              Comment


              • #22
                Sa o stapanesti sanatos si sa te bucuri mult timp de ea! Drumuri bune cu ea.

                Comment


                • #23
                  La insonorizare sta chiar foarte bine, daca deschizi geamul si auzi rontaitul atunci iti dai seama ca e diesel.
                  Probabil ca o sa montez folie sau daca nu am sa caut niste parasolare mai bune.
                  Pana una alta trebuie sa imi montez alarma la care inca ma mai documentez pe schema ,singura nedumerire o am la inchiderea/deschiderea usilor in rest am dibuit toate firele.
                  Last edited by GFN; 3 March 2014, 21:21.
                  Captain of the black pearl

                  Comment


                  • #24
                    ...si mirosu' ala de nou, e priceless.

                    Comment


                    • #25
                      Pai te astept cu o sticla sa iti dau cat mai este.
                      Captain of the black pearl

                      Comment


                      • #26
                        Sa o stapanesti sanatos,si cati mai multi km fara probleme,mai bine i-ai pune folie neagra ar arata mai bine,bafta.

                        Comment


                        • #27
                          Originally posted by GFN View Post
                          Probabil ca o sa montez folie sau daca nu am sa caut niste parasolare mai bune.
                          Folia rămâne cea mai bună alegere, mai ales pentru culoarea neagră, culoare care aşa cum ştim cu toţii nu este deloc "prietenoasă" cu soarele fierbinte de vară!

                          Comment


                          • #28
                            Originally posted by Kojak View Post
                            ...si mirosu' ala de nou, e priceless.
                            Originally posted by GFN View Post
                            Pai te astept cu o sticla sa iti dau cat mai este.

                            Ce, miros?

                            Comment


                            • #29
                              Sa o stapanesti sanatos, multi km fara incidente. Mama cum arata pe langa fordul ala, parca e suv)
                              Masina ai luat-o de la Dacoserv sau aia de pe Iuliu Maniu ?
                              My turbo lag, give your MPI, a chance

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by GFN View Post
                                La insonorizare sta chiar foarte bine, daca deschizi geamul si auzi rontaitul atunci iti dai seama ca e diesel.
                                Probabil ca o sa montez folie sau daca nu am sa caut niste parasolare mai bune.
                                Pana una alta trebuie sa imi montez alarma la care inca ma mai documentez pe schema ,singura nedumerire o am la inchiderea/deschiderea usilor in rest am dibuit toate firele.
                                Eu zic sa iti montezi alarma intr-un service autorizat, asa nu pierzi garantia pe partea electrica.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google