Logan II PANA CORBULUI

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Si sunt de plastic ordinar cele de ph2 si logan 2..... Buna modificare !!!
    sigpic
    The MVP

    Comment


    • Poi astia de la dacia in loc sa inbunatateasca calitatea, ei o reduce?

      Trimis de pe al meu SM-G360F folosind Tapatalk

      Comment


      • Dupa cum spuneam si in topicul cu Media-nav am trecut la Menavrus 4.0.5.3 ,unele chestii am reusit sa le fac , altele nu in program, am sa apelez la tatal lor ,colegul Torque sa ma ajute cu ce nu ma descurc.
        Pana una alta am bagat in navi nativ ultima harta si POI cu Romania, am facut cateva teste de redare video, foto , muzica.
        Acum trebuie sa imi cumpar camera de mers inapoi si sa o montez daca tot am facilitatea asta.
        Una peste alta merita din plin investitia .
        Attached Files
        Captain of the black pearl

        Comment


        • Felicitari!!!
          Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

          Comment


          • Sa inteleg ca ultima poza e colectia personala? Super faine aburoasele.

            Comment


            • Da, doar o parte astea sunt doar varful icebergului ,daca vrei sa vezi mai multe am sa iti dau link catre contul meu de photobucket unde am poze de la reparatii , treceri pe sist. digital si alte nebunii d'astea.
              Captain of the black pearl

              Comment


              • Nimic,nimic, nu ai mesterit la masinutza ?!
                Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                Comment


                • Putina mestereala la masina cu inlocuirea placutelor de frana.
                  Attached Files
                  Captain of the black pearl

                  Comment


                  • Buna treaba,bravooooo!

                    Cum ai curatat surubul(culise,bolt...etc) de la etrier ?
                    Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                    Comment


                    • Grosul l-am curatat usor cu o lama de cutter , restul am curatat cu o carpa imbibata in spray pentru curatat frane.
                      Captain of the black pearl

                      Comment


                      • Azi spalare si ceruire cu noua ceara Finish Kare 1000P Hi-Temp Paste Wax sosita ieri.Masina de lustruit la 12V isi face treaba cu brio.
                        Tot ieri am schimbat pe garantie conductele de retur de la caseta de directie, sper ca astea sa nu mai "planga".
                        Attached Files
                        Captain of the black pearl

                        Comment


                        • Frumoasa ca un diamant negru. Putin off, depoul Pantelimon, nu? Vad IVA-urile albastre.

                          Comment


                          • Multumesc.
                            Da , intradevar depoul Pantelimon
                            Captain of the black pearl

                            Comment


                            • Buna treaba Fabian!
                              Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                              Comment


                              • Cutie mare sa ajunga
                                Tot FK1000P folosesc si eu. Si tot cutie mare am luat
                                Nu stiam ca exista rotativa la 12V. De unde ai luat-o? Manual, aplic destul de repede ceara, insa nu strica si o masina de lustruit la 12V.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google