Br-94-kol

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #2
    Frumoasa.Multi km fara incidente si sa te bucure la fiecare km.Spor la modificari daca ai in plan.
    http://www.loganclub.ro/forum/logan_...-t52046p4.html

    Comment


    • #3
      Putini km a stat pe bara sau a fost folosita doar pentru strictul necesar?

      Comment


      • #4
        masina am cumparat-o acum 5 zile de la un fost politai si el a folosit-o numai dus si intors de la munca si de asta am luat-o km sunt reali
        Last edited by IancuMIC; 28 February 2014, 22:35.

        Comment


        • #5
          E bine daca esti sigur ca sunt km reali ... inseamna ca motorul e in parametrii, aia 42 de mii de km au fost cat sa nu intepeneasca , merge motorul brici a ? nu bate, nu troncane ?

          Comment


          • #6
            deci motorul nu bate nu troncane mere ca si nou ;)

            Comment


            • #7
              Mult succes cu masinuta si pune-o la treaba ca s-a odihnit destul pana acum . Daca nu sunt indiscret , imi poti spune cu cat ai luat-o ? Multumesc ....

              Comment


              • #8
                In primul rand iti urez cat mai multi km fara probleme! Ce modificari vrei sa ii aduci?
                P.S Te rog ca in viitor sa ai grija mai mare la scris!
                MY CLA

                Comment


                • #9
                  PRESTIGE am scris dupa telefon ..

                  Am loat-o cu 130 de mil.
                  - Vreau sa ii pun folie fata + spate (luneta)
                  - Sa pun dif si pe spate si sa inlcuiesc dif + mp3 actual cu ceva mai bun si cam atat ca nu imi permite bugetul deocamdata ..

                  Comment


                  • #10
                    Bafta si de la mine.. si sper sa nu ai probleme numai bine si asteptam modificarile...cat este posibil.

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by akN_ View Post
                      Salut !

                      Va prezint si eu mainuta mea iute si furioasa !

                      An 2004
                      GPL TOMASSETO
                      42.488 km
                      Bun venit pe loganclub, in primul rand, si il al doilea rand....WOW...doar 43.488km din 2004 pana in prezent?! Este remarcabil. Masina se prezinta ok, la tabla ma refer, pentru ca este prima serie, si...deja incep sa rugineasca si astea dupa 2009. Sfatul meu, da jos, acele protectii de pe pasajele spate pentru ca retine mizeria si umezeala pe curbura pasajului rotii si cu timpul acolo rugineste pentru ca sunt doua foi de tabla "alipite" daca pot zice asa, si intre ele este tras un strat mai "gros" de mastic ceva special, la care in timp apar fisuri, din cauza asta ruginesc pasajele.
                      Eu am descoperit fisurile astea la mine pe ambele pasaje pe interiorul lor.
                      My turbo lag, give your MPI, a chance

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by andrei_mircea View Post
                        Bun venit pe loganclub, in primul rand, si il al doilea rand....WOW...doar 43.488km din 2004 pana in prezent?! Este remarcabil. Masina se prezinta ok, la tabla ma refer, pentru ca este prima serie, si...deja incep sa rugineasca si astea dupa 2009. Sfatul meu, da jos, acele protectii de pe pasajele spate pentru ca retine mizeria si umezeala pe curbura pasajului rotii si cu timpul acolo rugineste pentru ca sunt doua foi de tabla "alipite" daca pot zice asa, si intre ele este tras un strat mai "gros" de mastic ceva special, la care in timp apar fisuri, din cauza asta ruginesc pasajele.
                        Eu am descoperit fisurile astea la mine pe ambele pasaje pe interiorul lor.
                        Eu spun sa le dea jos pe toate pana nu o apuca rugina. Am vazut la un prieten ce pot face. Le-a avut aproape 2 ani pe masina si cand le-a dat jos, pe fata era cum era dar pe spate, aripa era mancata de rugina ( gaura in ea) pe toata suprafata acoperita de plasticul asta.

                        PS: Vezi tot cu oglinda aia

                        Comment


                        • #13
                          Chiar vad totul cu ea )


                          Cat despre plastic nustiu ce sa spun ...

                          Ce difuzoare fata / spate si player imi recomandati ? vreau sa ma incadrez undeva la 6 mil..
                          Last edited by akN_; 1 March 2014, 13:02. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • #14
                            Salut, uite un radio-mp3 cu usb dar fara cd...oricum e mai ok cu usb si mai reduci un pic costurile dar mentii calitatea...aici si difuzoare ... ca sa iei 4 si sa fie calumea o sa depasesti putin bugetul.. sunt mai multe optiuni asa ca poate mai astepti un pic sa iei ceva bun si oricum cu pionnerul o sa simti o imbunatatire a sunetului si pe difuzioarele stock.

                            Comment


                            • #15
                              Eu recent am schimbat cd-player-ul cu un Alipne CDE-171RR si vreau sa iti zic ca sunt foarte multumit de cum se aude cu boxele stock si player-ul a costat 350 lei.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google