Silver, TM-16-SOX

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Imi place cum arata! Eu zic ca lumina o sa se albastreasca putin datorita filtrului albastru...
    MY CLA

    Comment


    • #32
      Si o poza din fata, mai artistica. Totusi farul loganului este foarte mare iar "pata" de albastru parca nu prea se imbina placut. Cum mecanic nu mai am ce sa ii fac, iar imbunatatirile le fac doar dupa ce poesa in cauza si a trait traiul tare as vrea sa o cosmetizez cu un paint, este zgariata adanc de jur imprejur insa ma cam sperie factura si eu trag de masina, ca nu e bibelou
      Attached Files
      Last edited by raoulserban; 29 August 2014, 18:27.

      Comment


      • #33
        Mai frumos arata fara folie pe faruri, sincer.
        sigpic

        Comment


        • #34
          Am scapat in timp util de folia de pe faruri. motorasul raspunde cam repede la pedala si am impuscat si o amenda la iesirea din localitate. Mama lor de pandaci, fluturau bastoanele ca pavlov si ai lui catei. dar..dura lex sed lex.
          imi place la nebunie cum se simte loganul cu arcurile "sport". alta viata pe curbe si ind epasiri scurte.
          Tot am zis ca ii repar defectele estetice dara timpul trece, leafa merge si fonduri pt asa ceva nu sunt
          ps: ce cauciucuri de vara mai amri/late sa cumpar. se merita sau sa merg pe standard 185/r15

          Comment

          Working...
          X
          Anulare DPF
          Politica de Securitate Google