sunt mandru cu golanul meu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Mersi BRUTUSANF,e o idee buna.De cate ori nu m-am ''electrocutat''......
    Forum neinteresant. Delogat definitiv.

    Comment


    • #77
      si eu la fel ma electrocutez mai mereu mi-e si frica cand ies din masina )
      Last edited by crististreulea; 9 October 2007, 13:00.

      Comment


      • #78
        Originally posted by D-FENS
        Mersi BRUTUSANF,e o idee buna.De cate ori nu m-am ''electrocutat''......
        cu placere d-fens mie chiar mi-a folosit ,nu mai am aceasta problema

        lucio le gasiti acum la siab 2007 ,dany a intrebat de tine si ne-a parut rau canu ai venit
        "cromul este placerea mea"
        "cui nu-i place , valea"

        Comment


        • #79
          Originally posted by BRUTUSANF
          ...era mai bine din autocolant decat vopsea..
          ...cum ai dat jos chederele alea de la geam partea de jos alea lamelate ...?
          multam brutus ca iti place. am vopsit pentru ca imi era lene sa mai astept pina a doua zi ca sa achizitionez si folie de umplutura. am vopsit si pentru faptul ca acea folie nu va fi data jos niciodata. sau daca se da jos, se v-a pune imediat alta.
          respectivul cheder, prizi de el dintr-un capat si trangi in sus, recomandat sa fie geamul jos. ai sa ramii mirat cit de usor iasa afara.
          pentru filme, id: crististreulea
          @dany_6900: multam pentru urari
          @D-FENS: dupa cum ai citit, pe linga ca arata bine, cica te scapa de curentare (n-am testat)
          Last edited by crististreulea; 9 October 2007, 13:01.
          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

          Comment


          • #80
            Am stiu eu ca iese frumos !!!!!!!fiecare lucru pe care il faci te face tot mai mandru bv !

            Comment


            • #81
              mersi cristi si eu si am un film cu motorul renault sa ti-l dau
              "cromul este placerea mea"
              "cui nu-i place , valea"

              Comment


              • #82
                imi place la nebunie cum arata masina cu jantele alea
                am o intrebare ce culoare e bordul tau? ca din pozele alea pare un fel de roz .
                Sa o stapanesti sanatos si Km multi fara evenimente!!!
                Captain of the black pearl

                Comment


                • #83
                  mai fabiane, uni pana mea ai vazut tu bord roz, e stock toata ziua.
                  jantele sint de pe renault scenic model 2006, ca sa sti ce sa vinezi
                  Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                  Comment


                  • #84
                    pozele de la postul #28 cu tabloul de bord ,se vede o culoare ciudata bordul deaia am intrebat
                    Captain of the black pearl

                    Comment


                    • #85
                      e stoc fabiane. am filmat si scos un frame dintr-un film. daia e distorsionata culoarea.
                      acesta este un film din ziua cind am chipuit golanul. un precen a filmat din exteriorul masinii. vai saracul ce frig a tras, tuguia un vint afara...
                      Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                      Comment


                      • #86
                        bigman a filmat?
                        domnu nu mai omori masina meri mai frumos cu ea no mai schimba in 2000 schimba la 4500-5000
                        toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                        Comment


                        • #87
                          Cris se pare ca esti barfit prin alte parti...).. tiau facut si o sectiune speciala.. aici
                          Last edited by crististreulea; 14 October 2007, 12:50.
                          sigpic

                          Comment


                          • #88
                            Originally posted by virtualmansorin
                            bigman a filmat?
                            domnu nu mai omori masina meri mai frumos cu ea no mai schimba in 2000 schimba la 4500-5000
                            a filmat colegul de la lucru. bigman a ajuns mai tirziu.
                            @unic: multam mindru pentru link, i-am provocat si acolo :d. e bine de stiut ca-i pune un golan pe ginduri si pe deasupra si un dci :d
                            Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                            Comment


                            • #89
                              Originally posted by unic
                              Cris se pare ca esti barfit prin alte parti...).. tiau facut si o sectiune speciala.. aici
                              ma enervat topicul de acolo... sunt niste idioti tipi aia...

                              sigpic

                              Comment


                              • #90
                                cristi ai ajuns vedeta cu filmul ala

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google