Upgrade La SL 10

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Era mai bun un diesel la kilometri astia

    Comment


    • #32
      Poate vrei sa zici sa-ti ia mama ta un golf VI, nu sa-ti iei tu.
      Ca la 18 ani nici n-ai terminat scoala, d-apoi sa mai si lucrezi sa castigi bani.
      Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

      Comment


      • #33
        Originally posted by prometheus View Post
        Depinde in ce treapta esti , dar in nici un caz in vit.5 n-ai 3000 de ture la 90 km/h.
        in a 5-a...100 km/h...fix 3000 de rot/min la 1.2 benzina!
        Keep walking...

        Comment


        • #34
          Pai din acest motiv am si postat acel comment nu stiu la ce mi-l adresezi mie commentul tau.
          sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

          Comment


          • #35
            Originally posted by jonnie007 View Post
            in a 5-a...100 km/h...fix 3000 de rot/min la 1.2 benzina!
            de acord!

            Comment


            • #36
              continuare

              Salutari!
              Dupa inca aproximativ 1500 km care au inclus 2 drumuri mai lungi, Cluj - Bucuresti si Cluj - Oradea revin cu inca niste pareri:
              - in cei aproximativ 300 km de autostrada (dus + intors), masina sta foarte bine, la o viteza constanta de 120-130 km/h. consumul creste, evident, dar nu extraordinar, per total cluj-bucuresti (si retur) 6.1-6.3 la suta
              - la viteza mare, constanta, zgomotul e destul de deranjant. se putea o antifonare mai buna.
              - garda la sol mare te ajuta cand esti in cautarea unui loc de parcare

              Comment


              • #37
                SL10 are garda la sol mai mică ca L52-ul normal (147mm față de min.155mm) !
                Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                Comment


                • #38
                  Originally posted by t0rquemada View Post
                  SL10 are garda la sol mai mică ca L52-ul normal (147mm față de min.155mm) !
                  mersi de informatie, nu stiam oricum n-am avut pana acum nici o problema in "escaladarea" bordurilor in cautarea unui loc de parcare mai ferit.

                  Intre timp am atins borna de 5000 km. Am ajuns cu ea pana la Sarmisegetuza, in conditiile in care drumul s-a stricat mai mult fata de anii trecuti. Mi-a fost mila de ea insa s-a descurcat cu success, si am incredere ca ma poate purta pe frumoasele drumuri forestiere ale patriei
                  Last edited by puyuus; 9 June 2015, 09:21.

                  Comment


                  • #39
                    O poze cu kitu de pana se poate.

                    Comment

                    Working...
                    X
                    Anulare DPF
                    Politica de Securitate Google