My Ride B-53-SDP [Castigator Campionat Cel Mai Tare Exterior Level 2 - 2010/2012]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • imi place masina nu stiu daca ti-am spus la fel si eu stau cu jantele si astept primavara
    "Stiu ca nu stiu nimic, dar stiu ca pot sti mai mult decat stiu" (Socrate)

    Comment


    • fff frumoasa ..cred ca urmatoarea masina o sa fye alba ... ..nota 10 pana acum

      Comment


      • Am mai spus si o mai spun va multumesc si ma bucur ca va place sper ca si urmatoarele modificari sa fie la fel de reusite.

        Inca nu sunt dar curand or sa fie. Si bineinteles ca o sa pun si poze.

        Pacat ca e vremea asta cum e si nu am mai spalat-o si nici curat nu am mai facut in ea ca inghetam si ma cam enerveaza chestia asta
        sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

        Comment


        • Lasa masina acum...important e sa reuseasca anestezia ))

          Comment


          • Asa Laur razi de mine. Nu-i nimic de data asta te iert o sa reuseasca si anestezia.

            Nu de alteceva da ca sa pot sa ma ocup de lucruri mai interesante.
            sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

            Comment


            • frumoasa masinuta s-a ai grija de ia bafta
              stii tu... HZP ;)

              sigpic

              Comment


              • salut duminica ti-am vazut masina..si ti-am lasat semn..la parbriz....stergatoru' ridicat ;) scuze.... arata frumos...sa ai mare grija de ea....vreau si eu sa vb cu tn ceva...viorel_the_best

                Comment


                • felicitari colega.ai gusturi
                  [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                  Comment


                  • @B-08-ZIA: Ma gandeam eu ca e un cunoscut stai linistit nu ma deranjaza.
                    @ag80bik: Multumesc de apreciere.
                    sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                    Comment


                    • No comment........Un tuning foarte reusit fata de ce am mai vazut pe aici pe forum, cu finisaje foarte bune si de bun gust. Astept si eu sa vad cum va arata cu jantele de aliaj. Felicitari!!!

                      Comment


                      • Eu sper sa arate bine si din ce am vazut eu asa o sa fie sper.
                        sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                        Comment


                        • foarte frumoasa masina ta...grila fata si capota spate e belea .si ornamentul de la toba .o fac belea plus ca o ingrijesti foarte bn ,si asta conteaza foarte mult.vezi ca arcurile de la eibach leam dat jos dupa o luna.....spor la treaba si multi km fara incidente...
                          sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                          Comment


                          • De ce ai dat jos arcurile ? Nu ti-au placut ?

                            Grila fata se putea face mai bine dar la vremea aceea nu mi-a dat prin cap cum trebuie facuta sa iasa intradevar bine. Dar pana una alta merge si asa.
                            sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                            Comment


                            • Superbă mașina...Cred că e destul de greu s-o păstrezi curată...culoarea este destul de sensibilă...Baftă în continuare !

                              Comment


                              • sal boss.am primit mesajul de la tine.eu o sa vin la craiova pe 15 .poate ne intalnim acolo si-ti dau o streasina .e 1 mil ,este din fibra.daca nu vii poate i-o dau lu cata(andreea13)pt ca el o sa vina.daca vrei vb pe mes:id ag80bik
                                [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google