My Ride B-53-SDP [Castigator Campionat Cel Mai Tare Exterior Level 2 - 2010/2012]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cu jantele astea chiar ai desavarsit o opera de arta. Cum spuneau si colegii mei mai sus, chiar ai gusturi. O masina simpla si foarte frumoasa in acelasi timp.
    sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

    Comment


    • Nu am cuvine arata bestial cu 17....ce dimensiuni au anvelopele si cum te descurci cu gropile ?

      Comment


      • 215/45/17 are

        Comment


        • Asta e dimensiunea.

          Am mai mare grija la ele la sinele de tramvai decat inainte.

          Oricum sacrificiul de a merge mai incet si mai cu grija eu zic ca se merita.
          sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

          Comment


          • Senzatie majora..la 40 la ora \:d/
            sigpic

            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

            Comment


            • Pe unele drumuri chir 20km/h.
              sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

              Comment


              • decat 20 la ora..mai degraba senzatie super majora cu 120 la ora. )
                Mai mult decat frumos...pe cand sapca pe luneta ?

                Comment


                • arata bine sdp-ule...bravo .sunt belea jante si lampile...si punei praguri ca nu se gauresc ale masi ni..le lipesc ....bafta.
                  sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                  Comment


                  • @andreea13: Sapca e la vopsit cand o sa fie gata o sa fie pusa pe masina si evident poze aici.
                    @florin_dnf: Asa cum am spus si mai sus nu imi pun praguri. M-am gandit si la varianta cu lipitu da trebuie facut frumos cu chit de fibra dupa aia vopsit ca sa iasa treaba buna.

                    Poate o sa ii pun si praguri da ma mai gandesc.

                    Oricum imi place cum arata si fara praguri.
                    sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                    Comment


                    • Asa pun si eu acum 215/45/17... te intrebam cum stai cu gropile ca sa stiu la ce ma astept mai ales ca acum am si arcurile ca dor cu jantele stiu cum este )

                      Comment


                      • tu stii boss-ule....eu leam lipit cu silicon transparent sanitar ..si au 3 ani de zile si nu au nimic..dar inainte punei niste colant pe praguri ca atunci cand le dai jos ramane silicon si desfaci colantul si vopseaua e ca noua....dar eu tiam zi talica sti i daca vrei sai pui sau nu...oricum cu jantele alea ai sta bn si fara daar de ar da si mai bn cu praguri...
                        sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                        Comment


                        • Recunosc ca ma gandisem la silicon dar la treaba cu autocolantul chiar nu m-am gandit.

                          E o idee foarte buna pentru cei care vor sa puna praguri fara suruburi si dupa ce se plictisesc de ele sa le dea jos fara urme.
                          sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                          Comment


                          • superba masina...simpla si cu foarte mult gust...tine'o tot asa

                            Comment


                            • bestial arata masina , hai sus cu stopurile si incet incet arata tot mai bine;) spor la treaba in continuare

                              Comment


                              • Multam pentru laude la toata lumea.

                                o sa incerc sa ma misc mai cu talent la stopuri si sa fie pe masina cat mai curand.
                                sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google