My Ride B-53-SDP [Castigator Campionat Cel Mai Tare Exterior Level 2 - 2010/2012]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nu pes trung se face..pe freza...
    sigpic
    "BRABUS" STYLE

    Comment


    • Tare,foarte tare , ce frumos ar fi fost sa gasesc si eu aici asa ceva, bafta si la mai multe modificari!

      Comment


      • Da Matheo asa este scuzele mele.

        @adil: Poti sa faci comanda si de aici din romania numai ca te costa un pic mai mult.
        sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

        Comment


        • exact de problema cu gaurile la fuzeta ,m-am lovit eu cand am pus amortizoarele de clio RS pe clio al meu. una din gauri nu venea , plus ca mi s-a parut ca daca modific doar una din gauri se schimba unghiul de cadere al rotilor . asa ca , am taiat urechile amortizoarelor originale care erau IDENTICe , le-am suprapus cu cele ale noilor amortizoare am montat fuzetele am strans suruburile si le-am dat cordon de sudura de jur -imprejur iar apoi le-am scos . singura diferenta e ca acum am pus suruburi unpic mai lungi . ca sa prinda piulita toata pe filet.

          Comment


          • Si ce-au zis amortizoarele alea de la caldura?
            _
            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

            sigpic

            Comment


            • se corcoleau la caldura .. ) cum se roteste pitzi pe sezlong la mare cand se bronzeaza ... ))
              sigpic
              Nu cautati niciodata sa faceti uz de autoritate cand puteti recurge la ratiune.

              Comment


              • ai fi surprins sa vezi ca , corpul amortizorului nici macar nu s-a incalzit adica , se putea pune mana pe el . cine a pus mana pe argon vreodata stie ff bine ca nu incalzeste tare decat max 1 cm in jurul punctului de sudura .

                Comment


                • Si ca sa fie treaba treaba in seara asta am reusit sa mai ating inca 1 000 km cu utilajul meu agricol.

                  Maine ma duc sa ii pun si eu anvelopele de iarna ca asta e treaba de la 1 noiebrie trebuie.
                  Attached Files
                  sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                  Comment


                  • cine a zis ca trebuie ? , v`a deziformat rau protv-ul )
                    intra legea in vigoare de la 1 , gumele obligatorii trebuiesc obligatorii cand e zapada/polei etc

                    Comment


                    • Azi am montat si eu rotile de iarna si i-am facut si o baita mica ca era murdara si nu imi placea.
                      Attached Files
                      sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                      Comment


                      • Frumoasa mai e, ii sta super bine cu acest kit de la Zender.
                        Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                        Comment


                        • Ai curaj sa mergi iarna echipata asa..cu kit-ul asta?
                          sigpic
                          "BRABUS" STYLE

                          Comment


                          • Doar nu sa dezmembreze masina ca tine in functie de anotimp
                            In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
                            sigpic

                            Comment


                            • @Christnacht: Multumesc, ma bucur ca iti place si mie imi place mult.

                              @matheo66c: De ce sa nu am curaj ? Ca o inalt stock.

                              @gmv97: Nu fi rautacios
                              sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                              Comment


                              • Cu pantelimonaru' nu am cum sa fiu rautacios ...doar stie cat de mult il iubesc
                                In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google