My Ride B-53-SDP [Castigator Campionat Cel Mai Tare Exterior Level 2 - 2010/2012]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Frumoasa masina, totusi mie nu-mi plac stopurile,dar daca tie iti place....nu conteaza parerea altora....bafta in continuare la modificari!

    Comment


    • Originally posted by B-53-SDP View Post
      Cromul acela va disparea pentru ca o sa se schimbe bara.
      Un Logan foarte frumos si facut cu mult bun gust. Bara fata o vei schimba cu una de MCV? Caci ar arata bestial cu una vopsita alb integral si grilele modificate iar apoi ai putea schimba oglinzile cu unele de Prestige. Spor la imbunatatiri in continuare.
      4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

      Comment


      • @blaze2k: nu cred ca ar arata deloc bine stopurile alea pe masina lui sdp

        Comment


        • MArfa belea stopurile...facute custom..se potrivesc pe culoarea masinii,jantele sunt dragute si mari .. asta da viata.

          Comment


          • Treaba cu stopurile asta este unora le plac altora nu. Oricum ii apreciez pe cei care au spus ca nu le plac, ii apreciez si am tot respectul pentru ei ca sunt sinceri.

            Bara va fi una de MCV da doar grila de la radiator adica aceea unde este emblema care este taiata si pusa plasa in locul ei.

            Cea dintre proiectoare va fi cea originala. Si va fi vopsita la fel ca cea de acum adica integral alba.

            Si curand vor fi pe masina si niste oglinzi de prestige ca si mie imi plac mult.
            sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

            Comment


            • Frumos ii sade! Am vazut-o duminica pe la Obor si am admirat-o...

              Comment


              • Da, gusturile nu se discuta.
                Mie nu`mi plac oglinzile de MCV, e adevarat ca ai mai multa vizibilitate, da parca sunt de duba.
                Pe MCV arata bine, dar pe un Logan nu`mi plac.
                Oricum, bafta si succes in continuare!

                Comment


                • Frumoase stopuri sunt omologate?

                  Comment


                  • super masinutza ...mult bun gust ...bravo

                    Comment


                    • Daca si interiorul il ai alb cu negru ...e crima (nu am vazut toate pozele)
                      stopurile....no coment.....bestiale
                      Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                      prost.

                      Comment


                      • Multumesc tuturor pentru aprecieri.

                        Stopurile nu sunt omologate da sincer nici nu stiu ce omologare ar trebui atata timp cat frana si pozitia se vad rosu semnalul galben si ceata rosie.

                        Acum stiu ca daca ma duc la ITP cu ea asa nu trec ca nu sunt stopuri omologate da mai am un rand si le schimb la ITP

                        Interiorul este alb perlat (plasticaraia) si pe scaune am maieuri albastre care trebuie schimbate ca sau cam nasolit.

                        Gasiti la inceput niste poze cu interiorul si o sa pun si niste poze mai noi cu interiorul.
                        sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                        Comment


                        • nu cred ca este nevoi de vreo omologare pentru stopuri atata timp cat semnalizatorul este galben, stopul pe frana rosu iar marsalierul alb
                          asta mi-a spus cineva de la rar ca daca se deosebesc clar culorile nu sunt probleme

                          Comment


                          • Da intradevar nu ar avea ce sa comenteze dar la ei daca se poate sa fie mai ceva decat vine din fabrica nu ar fi rau.

                            De exemplu daca te prind cu jante mai mari decat in talon sau alta dimensiune a anvelopelor nu e bine nu conteaza ca poate asta iti imbunatateste tinuta de drum sau imbunatateste franarea conteaza ?
                            sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                            Comment


                            • Salut Ciprian si sarumana de pont. Ghici ce ?!?!? Nea Cosica mi-a refacut stopul si sunt haaaaaaaaaaaaaaaaaapy !!!! Merci mult de ajutor, raman dator.
                              sigpic
                              Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

                              Comment


                              • Stai linistit ma bucur ca ai rezolvat problema.

                                Oricum cred ca ai iesit mai ieftin decat daca cumparai un set nou.
                                sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google